vehicle-tracking-system-main

رونمایی از ردیابی خودروهای مسروقه RecovR، جدیدترین محصول گروه فناوری Kudelski

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

RecovR، یک راه‌حل مدیریت و بازیابی سرقت است که توسط گروه فناوری Kudelski، که یک شرکت پیشرو در زمینه ارائه دهنده فناوری و امنیت جهانی است، ارائه شده است. این گروه فناوری امروز اعلام کرد با تلاش واحد اینترنت اشیای این گروه (SIX: KUD)، توانسته است با موفقیت در چندین مکان بزرگ در آریزونا، تگزاس، کالیفرنیا، هاوایی، کلرادو و ایلینوی این پلتفرم را مستقر نماید. پلتفرم RecovR فروشندگان اتومبیل را قادر می‌سازد تا با بازدهی بیشتر در روند فروش و ایجاد درآمد جدید، بسیاری از محصولات خود را مدیریت کنند، در حالی که پیشرفته‌ترین و مطمئن‌ترین راه حل بازیابی سرقت بی‌سیم در بازار را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این محصول در حال حاضر به نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور کمک می‌کند تا فعالیت خود را بهینه کنند و درآمد مالی و بیمه (F&I) خود را افزایش دهند.

Patrick Hauert، معاون مدیر بخش تولید RecovR اظهار داشت: ” ما پس از اینکه توانستیم RecovR را در سراسر کشور راه‌اندازی کنیم، مشاهده کردیم که این محصول نه تنها به عنوان یک محصول فناوری اینترنت اشیا مبتکرانه مورد استقبال قرار گرفته است، بلکه همچنین به لحاظ مدل کسب و کار نیز در بازارهای تجاری، مشتریان قادر هستند با هزینه عملیاتی نزدیک به صفر به سود خوبی دست یابند.” وی همچنین افزود:” با توجه به بی‌سیم بودن این پلتفرم و طول عمر چند ساله باتری، نصب آن برای فروشنده بسیار راحت‌تر است و در مقایسه با نصب ۳۰ تا ۶۰ دقیقه‌ای که ردیاب‌های سیمی طول می‌کشد، تنها به زمانی کمتر از یک دقیقه نیاز دارد. در نهایت این برای مالک جدید اتومبیل ایمن‌تر است، زیرا بر خلاف راه‌حل‌های سیمی موجود در بازار، راه حل های بی‌سیم خطر نقض ضمانت تولیدکننده را ندارند.”

راحتی کار با این پلتفرم باعث شده است که کارکنان در نمایندگی به سرعت آموزش ببینند و در نتیجه خدمات بهتری را ارائه دهند و اتومبیل‌ها را سریعتر برای مشتریان ردیابی کنند. در این پلتفرم، کارکنان می‌توانند تنها در عرض چند ثانیه اتومبیل های گمشده یا دزیده‌شده را ردیابی کنند،

Jon Peterson، مدیر عامل و از بنیانگذاران Folsom Lake Ford (ارائه‌ دهنده‌ی خدمات وانتی و حمل بار) در ساکرامنتو، کالیفرنیا گفت: “ما تصمیم گرفتیم که با RecovR کار کنیم زیرا هیچ هزینه اولیه ای وجود ندارد و تیم RecovR در راه‌حل‌های ردیابی خودرو بسیار توانا هستند.” “ما خوشحالیم از اینکه یک رهبر فناوری و امنیت جهانی مانند Kudelski IoT در پشت محصول RecovR قرار دارد. آنها برای ایمن‌سازی اطلاعات محرمانه فروشنده ما و همچنین اطمینان از حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی مشتریان ما، فناوری قدرتمندی را به کار گرفته اند.”

طبق اداره جرایم بیمه ملی ، هر دقیقه تقریباً ۲ اتومبیل در ایالات متحده به سرقت می رود و RecovR به شما کمک می‌کند تا با کیفیت مکان‌یابی زیاد و به سرعت از طریق برنامه کاربردی آسان با قابلیت اشتراک‌گذاری فوری، مکان وسیله نقلیه را از طریق URL پیگیری مستقیم کنید. همچنین مالک خودرو می‌تواند از این راه‌حل برای یافتن وسیله نقلیه در هنگام جابجایی در پارکینگ استفاده کند و در صورت انتقال غیرمنتظره وسیله نقلیه، از محل پارکینگ مطلع شود.

منبع:

https://www.businesswire.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram