Blogmain

Acculink Cargo جدیدترین محصول Sierra Wireless، یک راه‌حل IoT برای ردیابی دارایی

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

Sierra Wireless، پیشروترین ارائه دهنده راه حل‌های اینترنت اشیا در دنیا، امروز Acculink Cargo را راه اندازی کرده است، یک راه حل جدید IoT مدیریت شده که شرکت‌ها می‌توانند به سرعت برای ردیابی موقعیت و وضعیت دارایی‌های با ارزش و حساس از آن بهره ببرند.
Acculink Cargo به صورت خدماتی با هزینه ماهیانه ارائه می شود، این محصول از تخصص منحصر به فرد Sierra Wireless در دستگاه های اینترنت اشیا، اتصال جهانی و فضای ابری برای ارائه یک راه حل واحد استفاده می‌کند. با کمک Acculink Cargo شرکت‌ها می‌توانند از آن برای نظارت در لحظه بر دارایی‌ها در هر نقطه از جهان استفاده کنند.

یک بازار بزرگ و در حال رشد
ردیابی دارایی و سایر راه‌حل‌های مرتبط با رصد زنجیره تأمین یک بازار بزرگ و به سرعت در حال رشد است. در گزارش اخیر، Mordor Intelligence بازار ردیابی دارایی را ۱۷.۱۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ ارزیابی کرده و انتظار دارد این بازار تا سال ۲۰۲۶ با رشد سالانه مرکب ۱۳.۴۵٪ به عدد ۳۴.۸۲ میلیارد دلار برسد. همانطور که در این گزارش اشاره شده است، رونق تجارت الکترونیکی نیاز شرکت‌ها برای ردیابی دارایی را افزایش داده است.

Acculink Cargo، تولید کنندگان ابزارهای الکترونیکی، شرکت‌های حمل و نقل زنجیره‌ای سرد، حمل بار عمومی، حمل و نقل کالا و محصولات و شرکت‌های فراهم‌کننده‌ی لجستیک مشارکتی را قادر می سازد تا از زنجیره تأمین مورد نیاز برای جلوگیری از تأخیر حمل و نقل، به حداقل رساندن زمان انتظار، جلوگیری از سرقت و اصلاح شرایط محیطی برخوردار شوند، به طوری که عدم وجود هر یک از عوامل می‌تواند منجر به خسارت به دارایی شود. علاوه بر ردیابی موقعیت این دارایی ها، Acculink Cargo همچنین می‌تواند در صورت قرار گرفتن دارایی در معرض نور، تغییر دما، رطوبت، ضربه یا سایر شرایطی که ممکن است باعث خراب شدن یا صدمه زدن به آن شود، به مشتریان هشدار دهد.

یک راه حل ساده، انعطاف پذیر و قدرتمند برای ردیابی دارایی
با استفاده از بیش از دو دهه تجربه در بازار اینترنت اشیا، Sierra Wireless جدیدترین محصول خود Acculink Cargo را با هدف ردیابی دارایی های با ارزش و حساس برای رفع سه نیاز اصلی شرکت‌ها طراحی کرده است: قابلیت مشاهده در زمان واقعی ، ردیابی در سطح محصول و نظارت مبتنی بر استثنا.

علاوه بر این، Acculink Cargo از مزایای دیگر نیز برخوردار است:

استقرار (پیاده‌سازی) سریع: Acculink Cargo به طور کامل دستگاه‌های لبه، اتصال شبکه جهانی (اینترنت) و یک برنامه مبتنی بر ابر را در هم ادغام می‌کند، در نتیجه‌ی این ادغام، Sierra Wireless می‌تواند از استقرار سریع در کمتر از ۳۰ روز با حداقل هزینه راه اندازی پشتیبانی کند.
ردیابی بسیار دقیق: استفاده از شبکه های بی‌سیم سلولی LTE همراه با داده های GPS مشتریان را قادر می سازد موقعیت دارایی‌های خود را با دقت بسیار بالایی مشخص کنند.
انعطاف پذیری / سهولت استفاده: برنامه مبتنی بر cloud دارای یک رابط کاربری ساده و بصری با گزینه‌های قابل تنظیم و هشدارهای قابل تنظیم است.
تنظیم موقعیت و وضعیت گزارش: کاربران می‌توانند موقعیت جغرافیایی، نور، دما، رطوبت و شدت ضربه خاصی را که می خواهند برای هر محموله کنترل کنند را تنظیم کنند. همچنین کاربران می‌توانند با به روزرسانی اطلاعات مربوط به این شرایط، این تنظیمات را به صورت دستی انجام دهند و بدین ترتیب به آنها این امکان را می‌دهد تا عمر باتری دستگاه‌های لبه خود را افزایش دهند.
بینش‌های ارزشمند: کاربران می‌توانند داده های حمل و نقل به صورت در لحظه و یک تاریخچه زمانی تجزیه و تحلیل کنند تا روندها و سایر اطلاعاتی را که می‌تواند به آنها در تصمیم گیری‌های بهتر تجاری کمک کند را کشف کنند.
Rupal Nanavati، معاون و مدیر کل برنامه های اینترنت اشیا شرکت Sierra Wireless در این باره اظهار داشت:

“وقتی صحبت از دارایی های با ارزش و حساس می شود ، شرکت ها دیگر نمی‌خواهند محل زندگی خود را هنگام سفر از طریق زنجیره های تأمین خود ردیابی کنند. امروز، آنها انتظار دارند که بتوانند وضعیت این دارایی‌ها را در زمان واقعی نیز کنترل کنند. Acculink Cargo محصولی است که با استفاده از یک راه حل مدیریت شده و کاملاً یکپارچه می‌تواند به عنوان یک پیشرو جهانی در اینترنت اشیا، تمامی این نیازها را برطرف کند.”

قیمت و در دسترس بودن
 Acculink Cargo به صورت خدماتی فروخته می‌شود و باعث کاهش سرمایه‌گذاری اولیه مشتریان می‌شود و در عین حال به آنها این امکان را می‌دهد با تغییر نیازهای تجاری، راه حل را به صورت دلخواه و سفارشی‌سازی شده در تجارت خود بکار گیرند. مشتریان این امکان را دارند که دستگاه‌ها را از قبل خریداری کنند و فقط هزینه اتصال و برنامه را به صورت اشتراکی پرداخت کنند. Acculink Cargo در حال حاضر در سراسر آمریکای شمالی در دسترس مشتریان است. سیرا بی سیم قصد دارد در آینده در دسترس بودن راه حل برای مناطق دیگر را گسترش دهد.

منبع:

https://www.gpsworld.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram