lime-ebike-expansion-new-model-cities-micromobility-iot-internet-of-things-2048x1536

توسعه ی نسل جدید دورچرخه های برقی شرکت Lime

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت Lime سفر (فعالبت تجاری) خود را با دوچرخه های الکترونیکی آغاز کرد – در حقیقت، LimeBike نام اولیه این شرکت در هنگام شروع کار بود – اما از آن زمان تا حالا به خاطر اسکوترهای الکترونیکی متمایز خود که بیشترین تلاش را در سالهای اخیر بر روی آنها متمرکز کرده بودند، شناخته می شود. اکنون، این شرکت در حال بازگشت به محل شروع خود است. هولدینگ نوترون، شرکت تجاری تحت عنوان Lime که یک شرکت حمل و نقل آمریکایی است که در سانفرانسیسکو ، ایالات متحده مستقر می باشد، چهار سال قبل در سال ۲۰۱۷ تاسیس کرد. اهداف اصلی این شرکت نوسعه ی اسکوترهای برقی، دوچرخه های برقی، دوچرخه های معمولی پدالی و همچنین سیستم های اشتراک گذاری خودرو در شهرهای مختلف جهان می باشد. این سیستم وسایل نقلیه بدون ایستگاه (dockless) را در اختیار شما قرار می دهند که کاربران می توانند آنها را از طریق یک برنامه تلفن همراه که از طریق GPS از وسایل نقلیه موجود مطلع می شود آنها را پیدا کرده و قفل آنها را باز کنند.

اکنون شرکت Lime پس از چهار سال فعالیت در حوزه ی حمل و نقل شهری، اعلام کرده است با سرمایه گذاری ۵۰ میلیون دلاری در حوزه ی توسعه ی شبکه دوچرخه برقی اشتراکی Lime، مدل جدیدی از دوچرخه به این شبکه اضافه خواهد کرد. مطابق با برنامه های این کمپانی، تعداد این خودروهای سبز (که به معنای واقعی کلمه واقعاً یک خودرو محیط زیستی است) که در شهرهایی مختلفی که فعالیت می کنند دو برابر می شود و در بسیاری از شهرهای جدید گسترش می یابد.

در اینجا تجزیه و تحلیل مدل جدید دوچرخه الکترونیکی Lime وجود دارد:

جالب ترین تغییر، باتری قابل تعویض است که به راحتی با اسکوترهای الکترونیکی تولیدی این شرکت قابل تعویض می باشد. تغییرات دیگر – مانند سبد، نگهدارنده تلفن، قدرتمندتر شدن موتور و کنترل کننده و هشدار دهنده در برخورد با موانع- بیشترین بخش های پیشرفت داده شده است که این تغییرات استفاده از دوچرخه ها را برای کاربران لذت بخش و راحت تر می کند.

علاوه بر دو برابر شدن تعداد دوچرخه موجود در شهرهای موجود، Lime قصد دارد تا پایان سال جاری در  ۱۲ شهر جدید ایالات متحده – و ده ها شهر دیگر در سراسر اروپا و بازارهای جهانی دیگر – سامانه دوچرخه الکترونیکی اشتراکی را  راه اندازی شود.

به طور کلی ، Lime می گوید که هدف آن این است که تا زمان شروع ۲۰۲۲ دوچرخه های الکترونیکی خود را در ۵۰ شهر جدید راه اندازی کند.

هر ساله افراد بیشتری برای ورزش و هوای تازه، دوچرخه سواری را انتخاب می کنند، ازدحام و ترافیک باعث شده است که مسافرت های درون شهری به یک کابوس زنده (به وقوع پیوسته) تبدیل شود و همچنین نیاز جامعه به کاهش انتشار کربن و تاکید بر خودروی سبز بیش از هر زمان دیگری اخساس می شود، بنابراین جای تعجب نیست که Lime از این فرصت استفاده کند و شبکه ی دوچرخه الکترونیکی اشتراکی خود را گسترش دهد.

منبع:

www.iottechnews.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram