uniden-uv350

عرضه بی سیم های مبتنی بر شبکه موبایل برای ارتباط سریع و آسان در وسایل نقلیه

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

کمپانی سیاتا موبایل اخیرا با همکاری شرکت وریزون دستگاه بی سیمی مبتنی بر شبکه موبایل که اصطلاحا به صورت “بگیر و صحبت کن” کار می کند را برای داخل خودرو راه اندازی کرد.

یو وی ۳۵۰ به مشتریان شرکتی خود راه‌حل مبتنی بر شبکه موبایل سلولی همیشگی داخل خودرو ارائه می‌کند که برای الزامات خاص وسایل نقلیه‌ی تجاری ساخته شده‌اند. حذف نویز داخل کابین، پوشش دهی سیگنال سلولی افزایش یافته، کیفیت صدای بی نظیر، نمایشگر عریض ۵.۵ اینچی و دکمه‌های بزرگ لمسی، از جمله ویژگی‌هایی است که به رانندگان اجازه می‌دهد حواسشان به جاده باشد و فرمان را رها نکنند.

مارک سیلِنفروند، مدیرعامل کمپانی سیاتا موبایل می‌گوید:” راه اندازی یو وی ۳۵۰ با وِریزون دسترسی ما را پیوسته افزایش می‌دهد و ما مطمئن هستیم راه‌حل نوآورانه‌ی ما داخل خودرو در میان رانندگان شرکتی و تجاری گسترش پیدا کند و با رشد و شناخته شدن برند ما، تقاضا نیز افزایش پیدا کند. ما از همکاری با وریزون و اینکه دسترسی به نسل بعدی راه حل ارتباطی داخل خودرو را در اختیار مشتریان شرکتی بگذاریم بسیار خرسندیم.

درباره‌ی یونیدِن® یو وی ۳۵۰

  • شبکه موبایل LTE پر سرعت
  • صفحه‌ی نمایش ۵.۵ اینچی برای نظارت آسان
  • میکروفون و اسپیکر اختصاصی برای کیفیت صدای بسیار بلند و شفاف
  • نصب داخل خودرو این اطمینان را می‌دهد که دستگاه همیشه از باتری خودرو توان مصرفی اش را تامین می‌کند
  • پوشش دهی سلولی و جی پی اس گسترده با آنتن‌های خارجی از جمله بگیر و صحبت کن مبتنی بر سیستم موبایلی که پلاس وریزون بلافاصله پس از فشردن دکمه از ارتباطات اطمینان حاصل می‌کند.

یونیدِن® یو وی ۳۵۰ اولین دستگاه اینترنت اشیا سلولی داخل خودرو مبتنی بر ال‌تی‌ای است که تماس‌های صوتی کاملا شفاف، “بگیر و صحبت کن” مبتنی بر موبایل و کاربردهای داده و غیره را ارائه می‌کند. این دستگاه اختصاصا برای خودروهای تجاری طراحی شده بود و ارتباطات ایمن تری را برای رانندگان حرفه‌ای فراهم می‌کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram