mygeotab-1

مشترکین بزرگترین شرکت فعال در حوزه وسایل نقلیه متصل از مرز ۲ میلیون گذشت!

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت جئوتب متخصص در زمینه اینترنت اشیا و حمل و نقل متصل به اینترنت، اعلام کرد که تعداد کاربرانش از ۲ میلیون مشترک فراتر رفته است، آنها ادعا می کنند که این موقعیت، جایگاه آن‌ها را به عنوان بزرگترین شرکت مخابراتی جهان در حوزه وسایل نقلیه تضمین می کند.

این شرکت در پنج سال گذشته به طور متوسط ۴۰ درصد رشد را در زمینه تعداد کاربران تجربه کرده است و از ۲۰۱۸ به میزان ۱۰۰ درصد رشد داشته است. این سرویس توسط مشاغل بزرگ و کوچک و همچنین سیستم‌های دولتی ، خصوصی و عمومی با هر اندازه در سراسر جهان استفاده می شود.

در فوریه ۲۰۱۸ ، اعلام کردیم که جئوتب به هدف خود برای تبدیل شدن به اولین شرکت مخابرات وسایل نقلیه با ۱ میلیون وسیله متصل ساخته شده در یک سکوی باز و یکپارچه دست یافته است. در کمتر از دو سال ، ما این تعداد را دو برابر کردیم و یک نقطه عطف جدید و بی سابقه را تجربه کردیم.

مدیر عامل شرکت جئوتب ، یعنی نیل کاوز می‌گوید:

از آنجا که سیستم مخابراتی وسایل نقلیه ما همچنان در سراسر جهان گسترش می یابد ، ما نشان داده ایم که با وفاداری خود به اعلامیه تاسیس شرکت یعنی “شما نمی توانید آنچه را مدیریت کنید که اندازه گیری نمی کنید”، مشتریان و جامعه ما می توانند از نظرات مبتنی بر داده به منظور حذف چالش های امنیت ترافیک، برنامه ریزی شهری، تغییرات آب و هوایی و غیره بهره گیرند.

سوزان بیردسلی ، تحلیلگر اصلی شرکت تحقیقاتی ABI با تقدیر از این شرکت در مورد این دستاورد گفت:

تحقیقات ABI نشان می دهد که از ژانویه سال ۲۰۲۰ شرکت  جئوتب با بیش از دو میلیون مشترک تجاری از راه دور در سراسر جهان رسما بزرگترین شرکت تجاری مخابراتی در حوزه وسایل نقلیه تجاری در جهان است.

شرکت پژوهشی ABI از سال ۱۹۹۰ به واسطه یک تیم جهانی از تحلیل گران با محوریت فن آوری های تحول آمیز، تحقیقاتی برتر را انجام داده است.

جئوتب با کمک اینترنت اشیا ، به منظور کمک به مدیریت بهتر سامانه‌ها و تصمیم گیری های مبتنی بر داده ، بینش های عملی برای همه ابعاد ارائه می دهد. جئوتب یک راه حل بستر باز اینترنت اشیا و حمل و نقل متصل به اینترنت ارائه می دهد ، که یک شبکه همکاری را فراهم کرده و همچنین این امکان را فراهم می کند تا کسب و کارها بدون در نظر گرفتن اندازه مشاغل یا نیازهای عملیاتی ، داده های جئوتب را در سیستم های مختلف ادغام کنند.

کاوز افزود: انقلاب “ماشین‌های متصل به اینترنت” هنوز در مراحل اولیه خود است و فرصتی عظیم برای کل اکوسیستم است. شروع این دهه با چنین موفقیت هایی نیازمند جشن گرفتن است.

به لطف سخت کوشی شبکه در حال رشد ما متشکل از کارمندان ، شرکا و مشتریان در سراسر جهان که با اشتیاقشان به نوآوری و تمرکز بر پایداری ، مقیاس پذیری ، قابلیت اطمینان و امنیت باعث شده تا ما بتوانیم از بیش از ۴۰،۰۰۰ شغل و بیش از ۲ میلیون وسیله نقلیه در سراسر جهان به طور مؤثر پشتیبانی کنیم. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا بتوانیم که به رقم ۳ میلیون برسیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram