Screenshot-2020-01-07-16.29.04-1024x774

برد آردوینو حرفه‌ای عرضه شد!

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

در نمایشگاه کالاهای مصرفی الکترونیکی (CES) 2020، رویدادهای فوق‌العاده‌ای اتفاق افتاد.

میلیون‌ها کاربر و هزاران شرکت در سرتاسر دنیا آردوینو را به عنوان یک پلتفرم نوآورانه به کار می‌گیرند، و به همین دلیل ما از این تجربه استفاده کرده‌ایم تا شرکت‌ها را قادر سازیم تنها با یک پلتفرم ساده توسعه‌ای برای اینترنت اشیا، حسگرهای از راه دور را به صورت ایمن و سریع متصل نمایند: راهکاری جدید برای حرفه‌ای ها در بخش‌های سنتی که مشتاق تحول دیجیتالی از طریق اینترنت اشیا هستند.

ترکیب یک پلتفرم توسعه نرم‌افزار با کد ساده با سخت‌افزار ماژولار می‌تواند نتایج چشمگیری را در یک روز ممکن سازد. این امر به این معنی است که شرکت‌ها می‌توانند بدون نیاز به مشاوره‌های گران‌قیمت یا پروژه‌های یکپارچه‌سازی طولانی، به تولید، اندازه‌گیری و تکرار تولید بپردازند.

جدیدترین نسل از راهکارهای آردوینو که با فناوری آرم پلیون (Arm Pelion) ساخته شده است، سادگی در یکپارچه سازی و خدماتی مقیاس پذیر، ایمن و همراه با پشتیبانی حرفه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهد.

مدیرعامل آردوینو، فابیو ویولانته می‌گوید: “با ترکیب قدرت و انعطاف‌پذیری سخت‌افزار آماده تولید با سرویس‌های ابری ما که ایمن و مقیاس‌پذیر با قابلیت ادغام آسان هستند، راهکاری عالی به مشتریانمان ارائه می‌کنیم. در میان میلیون‌ها مشتری آردوینو، شاهد کسب و کارهای عظیمی بوده‌ایم که از مدل خرده فروشی مبتنی بر مشتری ، به مدل‌های خدمات مبتنی بر اشتراک روی آورده‌اند، و همراه با آردوینو به عنوان ممکن کننده این امر، به ایجاد جریان‌های جدیدی از درآمد بر پایه اینترنت اشیا می‌پردازند. در دسترس بودن جمعیت زیادی از توسعه دهندگان با مهارت‌ها آردوینو نیز یک نکته مثبت مهم است، و اعتماد لازم برای سرمایه‌گذاری در فناوری ما را به مشتری اعطا می‌کند.”

اما این تمام ماجرا نیست. در CES 2020، از خانواده جدید و قدرتمند آردوینو پورتنتا رونمایی شد. این خانواده جدید که برای کاربردهای صنعتی، پردازش لبه‌ای هوش مصنوعی و رباتیک طراحی شده است، دارای یک استاندارد جدید برای اتصالات باز و متراکم به منظور پشتیبانی از لوازم جانبی حرفه‌ای می‌باشد. نمونه آردوینو پورتنتا اچ ۷ اولین عضو از این خانواده است – یک هسته آرم دو هسته‌ای کورتکس ام ۷ و کورتکس ام ۴ که به ترتیب در ۴۸۰ مگاهرتز و ۲۴۰ مگاهرتز کار می کنند، به همراه اجزایی با محدوده دمای صنعتی (منفی ۴۰ تا ۸۵ درجه سانتیگراد). پورتنتا اچ ۷ قابلیت اجرای کد آردوینو، پایتون و جاوا اسکریپت را دارد، که آن را برای تعداد بیشتری از توسعه دهندگان قابل دسترس می‌سازد.

آردوینو پورتنتا اچ ۷ جدید، هم اکنون در فروشگاه آنلاین آردوینو قابل سفارش است و زمان حدودی تحویل آن اواخر فوریه ۲۰۲۰ می‌باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram