sony-vision-s-ext-10

سونی یک خودروی هوشمند جدید عرضه می کند!

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

در نمایشگاه CES امسال که در لاس وگاس برگزار شد، شرکت سونی از نمونه اولیه خودرویی با نام “ویژن-اس” رونمایی کرد. این خودرو نشانگر تلاش‌های زیاد و قدرتمند این شرکت برای ورود به بازار خودرو می‌باشد.

دستیابی به امنیت، قابلیت اعتماد، راحتی و سرگرمی. این نمونه اولیه دارای فناوری‌های تصویربرداری و حسگر است، و همچنین یک نرم‌افزار همراه دارد که با استفاده از هوش مصنوعی، ارتباط از راه دور و فناوری ابری تنظیم می‌شود و به منظور به روز رسانی دائمی و گسترش ویژگی‌های خودرو در آن قرار داده شده است.

۳۳ سنسور، از جمله سنسورهای تصویری CMOS و سنسورهای ToF در این خودرو جاسازی شده‌اند، تا افراد و اشیای داخل و خارج از خودرو را تشخیص داده و شناسایی کرده، و پشتیبانی پیشرفته‌ای را برای راننده ارائه دهد. “واقعیت صوتی ۳۶۰” سونی، از طریق بلندگوهایی که در صندلی‌ها قرار گرفته‌اند تجربه‌ای همه‌جانبه از صدا را در اختیار کاربر می‌گذارد. روبه‌روی صندلی‌های جلو یک صفحه نمایش پانورامیک قرار دارد که با کمک یک رابط کاربری بصری می‌توان از محتوای غنی و متنوعی در آن بهره برد.

در وبسایتی که این شرکت برای ویژن-اس راه اندازی کرده است، این مورد به این صورت توصیف شده است:

“جابه‌جایی‌های روزمره، زمانی را فراهم می‌کند تا غرق در لذت بردن از فیلم‌ها و دیگر ویدیوها شویم. رابط کاربری آرگونومیک بسیار شفاف خواهد بود و راننده و دیگر سرنشینان می‌توانند به راحتی به محتوا دسترس داشته باشند. یک دکمه چرخشی نیز نصب می‌شود که به سرنشین اجازه می‌دهد که حتی در حالت تکیه داده بتواند تنها با حرکت انگشتان خود ویدیو را کنترل کند.”

سونی در صدد است تا با ترکیب فناوری‌ها، امنیت و قابلیت اعتماد بیشتری را ارائه داده و همچنین از طریق بهبود تجربه سرگرمی در خودرو، احساسات جدیدی را در مشتریان خود برانگیزد. هنوز اعلام نشده است که این نمونه اولیه چه زمانی وارد خیابان‌ها خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram