Welt-Smart-Belt-Pro

اولین کمربند هوشمند در دنیا عرضه شد

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

کمپانی سلامت دیجیتال‌ کره‌ای، وِلت، برای محصول جدیدش، کمربند هوشمند پرو، در نمایشگاه بین‌المللی سی‌ئی‌اس ۲۰۲۰، برنده‌ی جایزه‌ی نوآوری شده است.

این مدل نسخه‌ی به روز رسانی شده‌ی مدل قبلی است که برای اولین بار در دنیا عملکرد جلوگیری از افتادن (Falls) را به مجموعه‌ی غنی ویژگی‌های آن شامل اندازه‌گیری سایز کمر، اندازه‌گیزری زمان نشستن، کنترل پرخوری و شمارش گام‌ها، اضافه کرده است.

در حالیکه محصولات پوشیدنی متفاوت از جمله اپل واچ عملکرد تشخیص افتادن را ارائه داده، اما محدود هستند و زمانی که فرد بیفتد آن را تشخیص می‌دهد. کمربند هوشمند پرو از سیگنال‌های پایداری استفاده می‌کند که از سنسورهای واقع در مرکز بدن ساطع می‌شوند تا الگوهای گام‌های کوتاهی را شناسایی کند.

کمپانی توضیح می‌دهد که افتادن پیش از وقوع با آنالیز بی نظمی در الگوی راه رفتن فرد تشخیص داده شده و از آن جلوگیری می‌شود. این عملکرد برای اولین بار در دنیا به دلیل ارزیابی منظم خطر افتادن و پیش‎بینی آن برای آینده، از دیگر عملکردهای تشخیص افتادن متمایز است.

کمربند هوشمند پرو در مقایسه با ورژن قبلی به لحاظ کیفیت کمربند، بهبودهایی صورت گرفته و لایق نام “پرو” است. تسمه‌ی چرمی دست ساز بوده و با استفاده از مرغوب ترین چرم گاو ایتالیایی و بهترین برندهای مد به دست خبره‌ترین استادان ساخته شده است. سگک اتوماتیک که وِلت توسعه داده به قدری راحت است که شما هیچوقت هوس سگک قبلی خود را نمی‌کنید. قیمت این محصول به نوع چرم و کیفیت سگک بستگی دارد و از ۳۹۵ دلار شروع می‌شود.

بنیانگذار وِلت، کِن رو می‌گوید:

” سی‌ئی‌اس برای وِلت رقابتی است که به ما اجازه می‌دهد سخت کوشی خود در این سال‌ها را به رخ بکشیم. خریداران و کمپانی‌های رسانه‌ای از سراسر دنیا در غرفه‌ی ما ایستادند  تا از وِلت بیشتر بدانند و ارزش برند را بالا ببرند.”

همچنین وی می‌افزاید:” ما از سی‌ئی‌اس شروع کردیم و ارزش برند خود را بالا می‌بریم، فروش جهانی خود را با برترین فروشگاه‌ها در بازارهای اصلی، ایالات متحده و اروپا، آغار می‌کنیم.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram