Samsara-connected-luggage

رهگیری بارهای گمشده با چمدان های متصل

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

از آنجایی که مسافران همچنان دردسر گم شدن و اداره نادرست چمدان ها در مسافرت را تجربه می‌کنند، سامسارا لاگیج برنامه دارد که از نسل جدید محصولات خود رونمایی کند. این محصولات که شامل یک راهکار برای ردیابی از طریق اینترنت اشیا هستند، دقیق‌ترین مکان چمدان‌های هوشمند را به مشتریان ارائه کرده و تمامی مقررات شرکت‌ها را رعایت می‌کند.

این تکنولوژی ردیابی انقلابی، در نمایشگاه بعدی CES عرضه خواهد شد.

این تکنولوژی خلاقانه برای بهبود تجربه مسافران با فراهم سازی ویژگی ردیابی طراحی شده است. این ویژگی، دقیق‌ترین داده‌های مکان چمدان را بین چمدان‌های موجود در بازار ارائه می‌کند. این تکنولوژی عملکردی شبیه به ردیابی GPS ارائه شده توسط پیشتازترین شرکت‌ها را دارد و برای ردیابی مکان بلادرنگ به منظور کاهش استرس و سردرگمی کاربران طراحی شده است.

طبق گفته سیتا، یک ارائه کننده راهکارهای مدیریت چمدان‌ها و بار، علیرغم تلاش شرکت‌های هواپیمایی برای حل مشکلات مدیریت بار مسافران، ۲۴.۸ میلیون چمدان در سال ۲۰۱۸ به درستی مدیریت نشده‌اند. بارهای گمشده، مسافران را مجبور به خروج از جریان مسافرت می‌کند و هزینه‌های پیش‌بینی نشده و اتلاف زمان را به مسافر تحمیل می‌کند. واشنگتون پست گزارش داد ” وقتی بار یک مسافر ناپدید می‌شود، آن‌ها باید با انبوهی از فرم‌ها و خطوط تلفن با پیام‌های از پیش ضبط شده و وقفه‌های انتطار طولانی سرو کله بزنند. ”

آتارا ژیکوفسکی، بنیانگذار و مدیر شرکت سامسارا لاگیج می‌گوید: مشتریان دیگر به آن دسته از روش‌های ردیابی که مکان تقریبی را ارائه می‌کنند، نیاز ندارند. سامسارا اولین شرکتی است که تکنولوژی اش مکان دقیقی از بار مسافران ارایه می کند که با تمامی قوانین حوزه مسافرت هوشمند منطبق است.

کتی ایرلند، مدیر شرکت بین المللی کتی ایرلند، که در جولای ۲۰۱۹ به هیئت مشاوران شرکت سامسارا پیوست می‌گوید: سامسارا شرکتی خاص و رویاپرداز است.

وی اضافه می‌کند: سامسارا به توسعه بهترین تکنولوژی‌های سفر ادامه می‌دهد و به مسافران در سطح جهان بالاترین سطح تجربه را ارائه خواهد داد. این تکنولوژی بی‌نظیر و جدید ردیابی، دردسرهای گم شدن بار مسافران را به حداقل می‌رساند. همچنان که سامسارا به تمرکز بر ارائه راهکارهای استراتژیک برای مسافران علامند به تکنولوژی‌های ادراکی ادامه می‌دهد، به آینده نیز نگاه می‌کند تا برای مسافران خود توسعه‌یافته‌ترین، هوشمندترین و لذت‌بخش‌ترین گونه چمدان و وسایل سفر موجود در بازار را ارائه کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram