Teaser-Image-Sierra-Wireless-Launches-AirLink-Service-with-FirstNet-Connectivity-780x200

راه اندازی شبکه امن ملی در همکاری با بخش خصوصی

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

سیرا وایرلس اولین ارائه کننده راه حل های مبتنی بر اینترنت اشیا برای استخراج و استفاده ایمن از داده در ارتباط با ابر است. این شرکت آغاز به کار خدمات شبکه مدیریت شده ایرلینک با همکاری فرست ‌نت (FirstNet) را اعلام کرد. این راهکار به تمامی سازمان‌های امنیت عمومی این امکان را می‌دهد که از مزایا و قابلیت‌های اتصال فرست نت بهره مند شوند. فرست نت یک مقام مستقل در اداره تجارت ایالات متحده است که توسط کنگره به رسمیت شناخته می‌شود. هدف آن توسعه، ساخت و اجرای یک شبکه ملی با پهنای باند زیاد است، که به نخستین حاضرین در محل وقوع حوادث اعم از تصادف، حوادث طبیعی و … امکان نجات جان مردم و حفاظت از جامعه ایالات متحده را می‌دهد.

این خدمت جدید، یک راهکار کامل و مدیریت شده با اتصال فرست نت، مدیریت فعال دستگاه، پشتیبانی تکنیکی همه روزه و در هر ساعت، و یک روتر بیسیم فرست نت رِدی را در یک بسته فراهم می‌سازد. این امر به نگه‌داری آسان‌تر از دستگاه‌های بیسیم کمک کرده، و به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا با سرعت بیشتری به حل مشکلات در دسترس بودن دستگاه بپردازند. با ساختار شبکه خصوصی ایمن سیرا وایرلس و با اطمینان از نصب آخرین به روز رسانی‌های امنیتی بر روی دستگاه‌ها، این سرویس می‌تواند امنیت را در تمامی بخش های سیستم افزایش دهد.

این سرویس به صورت اشتراکی به فروش می‌رسد. سرویس شبکه مدیریت شده ایرلینک، راهی آسان و مقرون به صرفه برای سازمان‌های امنیت عمومی فراهم می‌آورد، تا عملیات خود برای برقراری ارتباطات مهم، آگاه‌سازی‎های مکانی و موقعیتی و توانایی نگه‎داری دستگاه‌های خود در بهترین عملکرد با کارمزد ماهانه را دگرگون سازند.

باب اسلون، مدیر ارشد اجرایی برنامه فرست نت در AT&T می‌گوید:

“با استفاده از اتصال فرست نت در سرویس شبکه مدیریت شده ایرلینک، سازمان‎های امنیت عمومی می‌توانند از یک راهکار سرتاسری آماده بهره‌مند شوند، که دسترسی سریع‌تر آنها به اتصال مطمئن و قانونی، و قابلیت‌های پیشرفته‌ای که برای نجات جان مردم نیاز دارند را ممکن می‌سازد. این همکاری با سیرا وایرلس، نه تنها راه‌های دسترسی بیشتری به پلتفرم ارتباطات فرست نت را به سازمان‎های امنیت عمومی ارائه می‌دهد، بلکه راهی مقرون به صرفه تر برای تجهیز سازمان‌ها به ابزار اساسی مورد نیاز و اعتماد آن‌ها برای تکمیل ماموریت‌های خود نیز هست.”

تام مولر، معاون راهکارهای سازمانی سیرا وایرلس می‌افزاید:

“سازمان‌های امنیت عمومی در ایالات متحده، به راهکارهایی نیاز دارند که بتوان آن‌ها را بلافاصله به کار گرفت، تا فناوری‌های نجات دهنده را به صورت ایمن به فرست نت متصل کنند. سرویس شبکه مدیریت شده ایرلینک از شرکت سیرا وایرلس، تخصصی که بسیاری از سازمان‌ها نیاز دارند را برای آنها فراهم می‌کند – یک راه حل کاملا یکپارچه و مدیریت شده که برای فرست نت طراحی شده است، و دارای خدمات ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته می‌باشد، که این امر آپ تایم شبکه و قابلیت دسترسی آن را تضمین کرده، و ضمانت می‌کند که دستگاه‌های مربوطه در هنگام نیاز متصل خواهند بود.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram