DSC_7442-Edit-877x432

با پیشروترین مدیر سال در حوزه اینترنت اشیا صنعتی آشنا شوید

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

جایزه پیشروترین مدیر سال در زمینه اینترنت اشیا صنعتی در گردهمایی صنعت جهانی اینترنت اشیا سال ۲۰۱۹، به شناسایی مدیران مستقلی می‌پردازد که مدیریت آن‌ها باعث به کارگیری و موفقیت اینترنت اشیای صنعتی، در کسب و کار خود و دیگر کسب و کارها شده است. برای اهدای این جایزه، در مجموع بیش از ۲۰۰۰ رای در انجمن جهانی اینترنت اشیا صنعتی ثبت شد. نامزدهای این جایزه ۱۳ نفر بودند که شامل مدیران سازمان‌هایی همچون لاکهید مارتین، اشنایدر الکتریک و دارک تریس بودند.

رویداد صنعت جهانی اینترنت اشیا که بخشی از رویدادهای دنیای اینترنت اشیا است، یک کنفرانس متمرکز بر بهینه سازی اینترنت اشیا صنعتی برای یکپارچگی، نوآوری و سودآوری است، که در اوایل ماه گذشته، همزمان با گردهمایی شهرهای هوشمند و گردهمایی امنیت اینترنت اشیا در آتلانتا گرجستان برگزار شد. دنیای IoT بزرگترین رویداد آمریکای شمالی در زمینه اینترنت اشیا است که در آن استراتژیست‌ها، فناوران، و مجریان با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و فناوری‎های اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، ۵G و Edge را در صنایع مختلف به کار می‌گیرند.

لوتوستانسکی در مصاحبه خود گفت: “ما این موفقیت خود را مدیون تمام گروه‌های با استعداد در اونت هستیم که راهکارهای اینترنت اشیا ما را وارد بازار می‌نمایند. این کار با تعهد تیم ارشد مدیریت ما آغاز شد؛ آنها علاقه قابل توجهی به سرمایه گذاری در سیستم مبتنی بر اینترنت اشیا ما داشتند و بر این عقیده بودند که این برنامه نه تنها شرکت ما را متحول می‌سازد، بلکه ارزش زیادی برای تهیه کنندگان و مشتریان ما خواهد داشت. و در نهایت، استعداد بی نظیر سازمان ما بود که به ما در جهت شکل گیری، ارتباط و ارسال پیغام اینترنت اشیا خود به بازار، کمک فراوانی نمود.”

وی همچنین افزود: “من بسیار خوشحالم که کار اونت در زمینه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی شناخته شده است.”

اونت یکی از بزرگ‌ترین توزیع کنندگان قطعات الکترونیکی و راهکارهای جاسازی آنها است، که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا قرار دارد.

لوتوستانسکی می‌گوید زمانی علاقه‌مند به کار در زمینه اینترنت اشیا صنعتی شد، که تمامی افراد در این صنعت از اینترنت اشیا سخن می‌گفتند، اما موفقیت ناچیزی در زمینه متناسب بازار وجود داشت. او می‌دانست که در صورتی که این کار درست انجام شود، اینترنت اشیا صنعتی می‌تواند ارزش بسیاری برای مشتریان فعلی و آینده کسب و کار وی و دیگران داشته باشد. وی گفت: “با این انگیزه، سرعت دادن به پذیرش IoT در بازار را آغاز کردیم.”

او افزود: “نگذارید پیچیدگی اینترنت اشیا صنعتی شما را به حدی دلسرد کند که عقب نشینی کرده و منتظر شوید تا بقیه به راهکارها دست یابند. من معتقدم که فضای اطراف اینترنت اشیا دست کم گرفته شده است. دشوار بودن این موضوع، احتمال به کار گیری موفق آن را کم نمی‌کند. شرکت‌هایی که بتوانند زودتر از همه اینترنت اشیا را به مقیاس بازار برسانند، به خوبی پاداش پشتکار و عزم خود را دریافت خواهند کرد.”

لوتوستانسکی در مورد تجربه خود از این رویداد و بخش‌های مورد علاقه خود، می‌گوید:

“من از این رویداد خردمندانه لذت بردم. تعداد زیادی از مشتریان و تهیه کندگان در آن مکان حضور داشتند، و حضور در میان اجتماعی که درک واضحی از اینترنت اشیا و قابلیت‌های آن دارند، بسیار خوب بود. شرکت کنندگان در این رویداد، اکثر زمان خود را صرف کار در زمینه اینترنت اشیا می‌نمودند. فرقی نمی‌کند که چه مدت در این زمینه کار کرده باشید، همواره می‌توانید از افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، چیزهای بسیار زیادی یاد بگیرید. بخش مورد علاقه من، پانل آینده‌ی تولید بود. در این بخش از مشتریانی که اینترنت اشیا را برای بهبود راندمان کاری خود به کار می‎گرفتند و همچنین از فروشندگانی که در تلاش برای ارائه این خدمات به مشتریان بودند، چیزهای زیادی یاد گرفتم. بهترین سخنی که در این رویداد شنیدم، در پانل شهر هوشمند بود. در این پانل فردی گفت که مردم نمی‌خواهند فروشندگان مشکلاتی که نیاز به راهکار دارند را به ایشان ارائه کنند؛ بلکه می‌خواهند خود به دنبال مسائل و راه حل آن‌ها باشند و توسط بهترین شرکا پشتیبانی شوند.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram