Teaser-Image-Amazon’s-Dash-Smart-Shelf-orders-supplies

قفسه متصل آمازون راه حلی برای مدیریت هوشمند موجودی کالا

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

دَش‌شلف هوشمند آمازون: در بسیاری از کمپانی‌ها، جهت اجرای عملیات، زمان زیادی از کار صرف کنترل و مدیریت مصرف و مرتب کردن دوباره‌ی لوازم از جمله کاغذهای پرینتر می‌شود. به ویژه برای کسب‌وکارهای کوچک این امر بسیار زمان‌بر است. موجودی اداره شده به دست فروشنده به دلیل محدودیت‌های مبتنی بر حداقل سفارشات و حوزه‌ی خدمات، اغلب انعطاف‌پذیر نیست. شارژ خودکار موجودی و گزینه‌های مدیریت موجودی که امروزه در دسترس هستند معمولا برای کاربردهای صنعتی مناسبند و ممکن است گران باشند یا پیاده‌سازی آن در کمپانی‌های کوچک دشوار باشد. آمازون راه‌حلی برای این مشکل ارائه داده ــ دستگاهی که به مشتریان اجازه می‌دهد لوازم ضروری خود را از لیست کارهای خود بردارند.

این قفسه ترازوی هوشمندی است که به وزن حساس بوده و با وای‌فای فعال می‌شود. همچنین می‌تواند فهرست محصولاتی که به طور معمول مورد استفاده قرار می‌گیند را ردیابی کرده و زمانیکه موجودی رو به کاهش است مجددا سفارش دهد. مشتریان کسب‌وکاری آمازون روی بسیاری از محصولات انتخابی قیمت‌های تجاری دریافت می‌کنند و روی سفارشات انتخابی دش‌شلف هوشمند، ۱۵ درصد تخفیف می‌گیرند.

تنظیمات آسان است: بعد از شارژ دستگاه و اتصال به وای‌فای، مشتریان از طریق صفحه‌ی وب یا اپلیکیشن خرید آمازون، وارد اکانت کسب‌وکاری آمازون خود می‌شوند. بعد از این تنظیمات، می‌توان محصولات را روی شلف گذاشت که با کاهش موجودی محصول دوباره آن را شارژ می‌کند. این دستگاه ارتفاع تقریبا یک اینچی دارد و در سه مدل ارائه می‌شود ــ کوچک (۱۷.۷۸ در ۱۷.۷۸ سانتی‌متر)، متوسط (۳۰.۴۸ در ۲۵.۴ سانتی‌متر) و بزرگ (۴۵.۷۲ در ۳۳.۰۲ سانتی‌متر).

دش‌شلف‌های هوشمند به مشتریان کمک می‌کند ملزومات دفتر را به مقدار زیاد انبار کنند؛ مثلا کاغذهای پرینتر و خودکار، دستمال توالت و دستمال کاغذی، IT و لوازم جانبی، وسایل خوراکی مانند قهوه و میان وعده، تعمیر و نگهداری، ملزومات عملیاتی و کالاهای معمول رستورانی مانند بشقاب، دستمال و وسایل پلاستیکی.  زمانیکه موجودی لوازم رو به کاهش است، دش‌شلف هوشمند می‌تواند به دو صورت عمل کند: به‌ صورت خودکار سفارشات را دوباره موجود کند، یا اطلاعیه‌ای برای مسئول بفرستد. مشتریان می‌توانند هر زمانی که بخواهند مقدار موجودی را از طریق اپلیکیشن خرید آمازون یا اکانت ثبت نام آمازون چک کنند. دش‌شلف هوشمند برای مشتریان کسب‌وکاری آمازون که مجوز کسب‌وکار ایالات متحده را در سال ۲۰۲۰ ثبت کرده‌اند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram