K800_dedrone-your-data-center-web-comp253321

تکنولوژی ضدپهپاد: دی‌درون پرنده‌های بدون سرنشین ناشناس را هدف می‌گیرد

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

کمپانی دی‌درون فعال در حوزه تکنولوژی ضد پهپاد، پلتفرم نرم‌افزار به‌روزرسانی شده‌اش را منتشر کرد. این پلتفرم داده‌هایی قابل اطمینان و قابل ردیابی مبنی بر فعالیت هوایی را در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد تا تهدیدهای وسایل نقلیه‌ی هوایی بدون سرنشین را فورا ارزیابی و دفع کنند.

درون‌ترَکِر ۴.۱ به مشتریان دی‌درون این امکان را می‌دهد تا جدیدترین و پیشرفته‌ترین رادار و دوربین‌ها را ادغام کرده و لایه‌های بیشتری از شناسایی کنش‌گرای تمامی سیستم‌های هوایی بدون سرنشین کوچک (sUAS) را در اختیار داشته باشند، از جمله سیستم‌هایی که به صورت خودکار پرواز می‌کنند.

نرم‌افزار درون‌ترَکِر ۴.۱ کمپانی دی‌درون سیستم‌های هوایی بدون سرنشین کوچک مبتنی بر فرکانس رادیویی، وای‌فای و غیر‌ وای‌فای را شناسایی و دسته‌ بندی می‌کند. برنامه‌ی نرم‌افزار از ورودی‌های سخت‌افزار از جمله سنسورهای فرکانس رادیویی دی‌درون، آر اف-۱۰۰ و آر اف-۳۰۰، دروبین‌های پی‌تی‌زد، رادار و سنسورهای صوتی داده جمع می‌کند تا اطلاعاتی نظیر سازنده‌ی پهپاد، مدل، زمان و طول فعالیت پهپاد را مشخص کند. درون‌ترَکِر ۴.۱ به محض شناسایی یک سیستم‌های هوایی بدون سرنشین کوچک، هشدار و اقدامات متقابل را فعال می‌کند. گزارش‌های خلاصه شده جهت آنالیز آسان و قابل ردیابی داده برای تیم‌های امنیتی تولید شده و در دسترس قرار گرفته تا سیستم‌های هوایی بدون سرنشین کوچک ناشناس در فضای تحت پوشش را مدیریت کرده و با آن مقابله کنند.

مدیرعامل و بنیان‌گذار دی‌درون می‌گوید: “زمانیکه پای محافظت از زیرساخت‌های مهم به میان می‌آید، تمام سیستم‌های هوایی بدون سرنشین کوچک بایستی پیش از اینکه مرز فضای تحت پوشش را بشکنند، شناسایی و ردیابی شوند. تمامی برنامه‌های تکنولوژی ضدپهپاد بایستی با توجه به پروفایل خطرات، محیط و نیازهای یک جایگاه، سفارشی شوند. درون‌ترَکِر ۴.۱ به تیم امنیت این امکان را می‌دهد تا بهترین سخت‌افزار سنسور را انتخاب کنند و فعالیت هوایی‌شان را به دقت ارزیابی و درک کنند، درحالیکه که به اعضای گروه اجازه می‌دهد به اطلاعات مهم دسترسی پیدا کرده و قبل، حین و بعد از تهاجم پهپاد طبق آن عمل کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram