product_31997_product_shot_wide

پکیج “تسلط بر اینترنت اشیا” تنها ۲۹ دلار

در < 1 دقیقه این متن را بخوانید

انقلاب اینترنت اشیا در حال ظهور است و ساخت سیستم­های هوشمند و ربات­های کاملا کاربردی برای انجام امورات منزل بدون تخصص مهندسی، آسانتر از همیشه شده است.

پکیج “تسلط بر اینترنت اشیا” به شما همه­ ی نکات موردنیاز برای کار با مشهورترین و قدرتمندترین پلتفرم­ های اینترنت اشیا را آموزش خواهد داد، با قیمت ۲۹ دلار آمریکا در دسترس شماست.

این پکیج با ۹ دوره و ۲۹۰ درس، مباحث پایه و مولفه­ های پیشرفته پلتفرم­ هایی مثل آردینو، رزبری پای و ام کیو تی تی را به شما آموزش می­دهد.

این پکیج پس از ارائه مولفه­ های ضروری ساخت گجت و مدار، به شما روش ساخت تعداد بسیار زیادی از گجت­ های تکنولوژی با رزبری پای را یاد خواهد داد. شما با این پکیج روش ساخت کامپیوتر و سرورهای خودتان و روش ساخت ربات­ های خانگی با آردینو را یاد خواهید گرفت. همچنین با این پکیج شما حتی می‌توانید سیستم ­هایی مدیریت گلخانه بسازید که از دور و با استفاده از وب قابل کنترل باشند.

با خرید پکیج “تسلط بر اینترنت اشیا” به قیمت ۲۹ دلار و تخفیف کوتاه­ مدت ۹۵ درصدی، به دل انقلاب اینترنت اشیا بروید.

شرکت اندگجت در حال تشکیل تیمی با همکاری شرکت استک سوشیال برای کار با آخرین هدفون­ ها، گجت­ ها، اسباب­ بازی­ های مبتنی بر تکنولوژی و خودآموزها است. به نظر می رسد طراحی و ساخت این چنین پکیج‌های آموزشی فرصت مناسبی برای آموزش افراد جهت ورود به دنیای اینترنت اشیاست. در ضمن شرکت‌های فعال در این حوزه می توانند درآمد قابل توجهی از طراحی و فروش این پکیج‌ها کسب نمایند.

می توانید جزییات پکیج را از این لینک مشاهده نمایید

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram