bbb

خرید یک استارت آپ برای راه اندازی پلتفرم هوشمند مدیریت انرژی

در < 1 دقیقه این متن را بخوانید

اِن‌کیوب هوم (nCube Home) تکنولوژی  تقدیر شده‌ای‌ است که با استفاده از پروتکل Z-Wave، وای‌فای، زیگ‌بی، بلوتوث و LAN، دستگاه‌های اینترنت اشیا را بهم متصل کرده است. این تکنولوژی درحال‌حاضر بیش از صد محصول، شامل نست، سونوس و یِیل را پشتیبانی می‌کند. اختاپوس انرژی (یکی از بزرگترین شرکت‌های توزیع انرژی در انگلیس) قصد دارد به‌منظور کمک به توسعه‌ی شبکه‌های هوشمند، افزایش اتوماسیون و ادغام کنتورهای هوشمند در پلتفرم خود، از این تکنولوژی استفاده کند. فیل استیل، مدیرعامل و بنیان‌گذار اِن‌کیوب به‌عنوان بخشی از زیرمجموعه به اختاپوس انرژی می‌پیوندد تا یکی از اثرگذارترین افراد در توسعه‌ی تکنولوژی این کمپانی شود.

استیل می‌گوید: “من اولین بار سال گذشته در هک‌دِی با اختاپوس انرژی آشنا شدم و متوجه شدم تیم آن‌ها دیدگاه سیستم انرژی سبزتر من را که با تکنولوژی توانمند شده به اشتراک گذاشته‌اند. از اینکه اختاپوس اِن‌کیوب را پذیرفته بسیار خوشحالم و برای گام بعدی در زمینه‌ی هوشمندتر کردن خانه‌ها و کسب‌وکارها بسیار هیجان‌زده هستم. ”

مدیرعامل اختاپوس انرژی، گِرِگ جکسون ضمن خوش‌آمدگویی به استیل، او را یکی از ذهن‌های پیشرو در اتصال‌های هوشمند خانه می‌داند.

“با تعرفه‌های هوشمند اختاپوس، زمانیکه باد می‌وزد، خورشید می‌تابد و شبکه آرام است، مشتریان می‌توانند برق سبز ارزان داشته باشند. تکنولوژی اِن‌کیوب به این معناست که کل این فرآیند می‌تواند خودکار باشد و مشتریان بدون اینکه حتی فکرش را بکنند انرژی سبز و ارزان داشته باشند.”

این آخرین گسترش سازمانی اختاپوس است که در سال ۲۰۱۶ افتتاح شد و درحال‌حاضر تقریبا ۱.۳ میلیون خانه‌ در انگلستان با برق و گاز تجدیدپذیر تامین می‌شوند. در ماه سپتامبر ۲۰۱۹، اختاپوس انرژی به‌منظور گسترش بین‌المللی گروه آلمانی انرژی سبز را خریداری کرد، این کمپانی همچنان در انگلیس به رشد خود ادامه می‌دهد و در ماه آگوست شراکتی استراتژیک در زمینه‌ی انرژی با کو-اوپ انرژی به امضا رسانده که ۳۰۰۰۰۰ مشتری به مشتریان اختاپوس اضافه می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram