Volvo-Mack-connected-truck

خودروهای متصل گروه ولوو از مرز یک میلیون گذشت!

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

گروه ولوو توانسته بیش از یک میلیون از دستگاه های متصل را به مشتریان خود تحویل دهد که از جمله آن ها می توان کامیون ها، اتوبوس ها و تجهیزات ساخت و ساز را نام برد. اطلاعات جمع آوری شده برای بهبود بهره وری مورد استفاده قرار می گیرد؛ این بهره وری با افزایش آپ تایم وسیله و خودرو (مدت زمان کارکرد و سالم بودن وسیله)، کاهش صدا و دود، و همچنین بهبود امنیت ترافیکی و مکانی میسر می شود.

مارتین لاندستد، رئیس و مدیر عامل گروه ولوو می‌گوید:

“راه حل متصل بودن می تواند باعث افزایش آپ تایم وسایل نقلیه و تجهیزات ساخت و ساز برای مشتریان، امنیت بهتر برای رانندگان، اپراتورها و دیگر کاربران جاده، و البته کاهش انتشار کربن دی اکسید شود. یک میلیون دارایی متصل، تنها یک نقطه شروع است، ما متعهد هستیم تا در این زمینه همواره پیشرو باشیم.”

در مراسم تحویل چهار کاوشگر به مشتری دانمارکی GSV Materieludlejning در تاریخ ۳ اکتبر، تعداد دارایی های متصل مشتریان این شرکت از یک میلیون فراتر رفت.

ینس آی سینگ، مدیر عامل تجهیزات ساخت و ساز ولوو در دانمارک، هنگامی که کلیدها را به دان ورشولت، مدیر عامل GSV Materieludlejning تحویل می داد، گفت:

“این لحظه برای گروه ولوو بسیار حائز اهمیت است، و ما خرسندیم که می توانیم ماشین هایی ارائه کنیم که نه تنها قدرتمند و آماده به کار هستند، بلکه دارای امکانات متصل می باشند تا کارهای روزمره را برای مشتریان آسان تر کنند.”

با افزایش مهاجرت افراد به شهرها، نیاز به زیرساخت های بهتر و همچنین حمل و نقل افراد و کالاها افزایش می یابد.

لارس استینویست، مسئول ارشد فناوری در گروه ولوو می گوید:

“گروه ولوو از پیشروترین شرکت ها در صنعت وسایل نقلیه متصل است، و ما از دانش و بینش حاصل از ارتباطات استراتژیک با مشتریان و دیگر شرکای خود دریافت می کنیم، جهت سرعت بخشیدن به چرخه نوآوری استفاده می نماییم.”

گروه ولوو از اطلاعاتی که از وسایل نقلیه و تجهیزات ساخت و ساز متصل دریافت می کند، در جهت توسعه راه حل هایی استفاده می کند که برای مشتری، و در مجموع برای جامعه، دارای ارزش واقعی باشند. برای مثال اتوبوس های متصل ولوو از مدیریت منطقه استفاده می کنند. این قابلیت به وسیله نقلیه امکان می دهد که با استفاده از اطلاعات دانلود شده، با محدودیت های ترافیکی منطقه ای، همچون مناطق محدودیت آلودگی هوا، مناطق محدودیت آلودگی صوتی و مناطق محدودیت سرعت، سازگار شود.

برای صاحبان تجهیزات ساخت و ساز، کامیون ها و اتوبوس ها، آپ تایم یک عامل حیاتی محسوب می شود. با وجود اطلاعات جمع آوری شده، سایش در قطعات اساسی را می توان پیش بینی و خدمات را برنامه ریزی کرد و همچنین قطعات یدکی را از قبل سفارش داد – تمام این ها باعث کاهش زمان خرابی وسیله برای صاحب آن شده و بنابراین منجر به بهره وری بیشتر می شود. برای مثال، کامیون های رنو نیز با پیشنهاد جدید خود این قابلیت را ارائه می کند.

سیستم Volvo Connect برای مشتریان کامیون های ولوو، تمامی خدمات دیجیتالی و متصل را در یک رابط ترکیب کرده، و باعث می شود تا عملیات روزانه کامیون داران به سادگی انجام گیرد. در تجهیزات ساخت و ساز، سیستم مدیریت ناوگان CareTrack به مشتریان و فروشندگان اجازه می دهد تا اطلاعات بهره‌وری را مشاهده کرده و بر آن نظارت نمایند. در نهایت برای مشتری سوئدی NCC، یک عامل کنترل وزن ایجاد شد که به اپراتور وسیله ساخت و ساز و رانندگان کامیون ها این امکان را می داد تا حجم بار را به صورت لحظه ای نظارت کنند. نتیجه این عمل، ساخت یک وسیله حمل و نقل با بهره وری بالاتر و تاثیرات زیست محیطی کمتر بود.

آنا وستربرگ، معاون ارشد وسایل متصل گروه ولوو می‌گوید:

“متصل بودن، صنعت حمل و نقل را زیر و رو می کند. بینش حاصل از اطلاعات، می تواند برای مشتریان و در مجموع برای جامعه تبدیل به ارزش شود، و حمل و نقل را کارآمدتر، پایدارتر و امن تر سازد.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram