1

ارائه پلتفورم Edge Connect برای توسعه اینترنت اشیا

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت ریگادو، ارائه دهنده خدمات بلوتوث و اینترنت اشیا، از پلتفورم Edge Connect رونمایی کرد.  این فناوری موجب کاهش پیچیدگی و زمان رسیدن به بازار محصولات اینترنت اشیا می‌شود. همچنین Edge Connect به ارائه دهندگان خدمات در حوزه اینترنت اشیا اجازه می‌دهد تا خدمات مدیریت مقرون به صرفه‌ای ارائه دهند.

از ویژگی‌های این پلتفورم می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • اتصال ساده به ادوات بلوتوث مانند حسگرها، برچسب‌ها و ادوات رصد محیط
  • پردازش داده‌های لبه که اطلاعات حسگرها را جمع‌آوری می‌کنند و آنها را به نقطه انتهایی مانند AWS آمازون یا Azure ماکروسافت هدایت می‌کنند.
  • این پلتفورم برای استقرار و مدیریت برنامه‌های کاربردی اینترنت اشیا در چارچوب‌‌های مختلف طراحی شده است.

علاوه بر راه‌اندازی Edge Connect ، شرکت ریگادو چندین محصول اصلی خود را به روزرسانی کرده است که از آن جمله می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

امنیت شبکه: ریگادو در حال حاضر مدیریت کلیدی ایمن در سطح شبکه ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن بتوان گروه‌های نهایی را از گزند حملات مخرب مصون دارد. این قابلیت جدید همراه با توانایی دیگادو برای تامین امنیت دستگاه‌ها موجب اطمینان بیشتر فعالان حوزه اینترنت اشیا می‌شود.

مدیریت دستگاه: با مجموعه گسترده‌ای از ابزارهای پیکربندی در پلتفورم Edge Connect، ارائه دهندگان خدمات و یکپارچه‌سازان سیستم‌ها می‌توانند آسان‌تر از قبل اقدام به ارائه رهیافت‌های سازمانی اینترنت اشیا کنند.

شرکاء ریگادو در حال حاضر برای ساده‌تر کردن و تسریع راه‌حل‌های اینترنت اشیا از ویژگی‌های این پلتفورم جدید استفاده می‌کنند. فیلیپ فون گلایزا از مدیران شرکت کونتاکی می‌گوید که Edge Connect ریگاد زمان ما را برای استقرار اینترنت اشیا به طور چشمگیری کاهش می‌دهد و به ما اجازه می‌دهد تا با سرعت رهیافت‌های مبتنی بر اینترنت اشیا را پیکربندی و در زمان چند ساعت آن را پیاده‌سازی کنیم.»

کلمه EDGE مخفف کلمهEnhanced Data Rates for Global Evolution است. این ابزار سرعت انتقال اطلاعات تلفن همراه را افزایش می دهد و باعث تقویت اعتماد داده ها می شود و نرخ ها و حجم های انتقال دیتا را بر روی شبکه های موجود GSM / GPRS از طریق افزایش قابل توجه سرعت‌های انتقال دیتا بالا می برد. فناوری EDGE جزء فناوری نسل سوم طبقه بندی می شود.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram