1

پلتفورمی برای استقرار اینترنت اشیا در صنایع

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت‌هایی که به دنبال ارتقاء سطح فناوری اطلاعات خود هستند، شرکت نیتک (Nytec) فناوری جدیدی به آنها عرضه کرده است. این شرکت پلتفورمی موسوم به Connected X.0 را با هدف تعریف و اجزای نوآوری در صنایع ارائه کرده است. این فناوری یک رهیافت برای توسعه اینترنت اشیا در صنایع مختلف است.

Connected X.0 یک شبکه قدرتمند اینترنت اشیا صنعتی است که برای تولید داده‌های یکپارچه ابری ساخته شده است. این فناوری پیشرفته جدید به استقرار زیرساخت‌های جدید کمک کرده و همچنین با ادغام فناوری‌ها موجب بسترسازی برای تولید جریان داده‌های ابری می‌شود.

ریچ لرز، مدیرعامل شرکت نیتک می‌گوید: « Connected X.0 اوج کارهایی است که شرکت نیتک طی ۴۵ سال گذشته انجام داده است، این پلتفورم از بزرگترین پلفتورم‌های استقرار یافته در اینترنت اشیا/اینترنت اشیا صنعتی است.

این فناوری شامل حسگرهایی است که توسط نیتک طراحی شده تا به همراه جمع‌کننده‌ها، دروازه‌ها و یک‌بسته‌بندی فناوری جامع برای تولید اطلاعات از بیشتر صنایع به کار گرفته شود. با استفاده از داده‌های موجود در فضای ابری، شرکت‌ها می‌توانند تجزیه و تحلیل داده‌ها را انجام دهند تا درک بهتری در زمینه کسب و کار خود به‌دست اورند. با این کار شرکت می‌تواند تجربه بهتری نسبت به مشتریان خود به‌دست آورد و بهره‌وری افزایش یافته و در عین حال ایمنی کارمندان ارتقاء یابد. این ارتقاء عملکرد منجر به مزیت رقابتی می‌شود.

لرز می‌گوید: «با استفاده از این فناوری، شرکت به سرعت می‌توانند نتایج نسل جدید فناوری را مشاهده کنند.»

این فناوری شرکت نیتک به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا به صورت مستقیم با بخش‌های مربوط به مشتریان یا تامین‌کنندگان خارجی و یکپارچه‌کنندگان سیستم همکاری کرده و در نهایت به آنها کمک کنند تا داده‌های خود را به روشی معنی‌دار استفاده کنند.

لرز می‌افزاید: « Connected X.0 زندگی تازه‌ای برای شرکت‌ها به ارمغان می‌آورد، این پلتفورم با گرفتن اطلاعات از سیستم‌هایی که در شرکت‌ها وجود دارد، قابلیت‌های آن فناوری را افزایش داده و بسط و گسترش می‌دهد. با تبدیل فناوری‌های فعلی به فناوری هوشمند، دستگاه‌های تولیدکننده داده می‌توانند تاثیر زیادی روی گلوگاه‌های شرکت‌ها داشته باشند.»

برطبق اظهارات این شرکت، تمامی صنایع می‌توانند از نتایج این فناوری استفاده کرده و تحولی در کارهای خود انجام دهند.

به گفته مدیراجرایی شرکت نیتک، این پلتفورم می‌تواند به عنوان راهی برای گسترش سخت‌افزارهای صنعتی شرکت‌ها باشد.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram