9805031-1

پلتفورم امنیت اینترنت اشیاء برای محصولات بیمارستانی

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

پلتفورم محافظت از ادوات پزشکی شرکت زینگ‌باکس به عنوان پلتفورمی برای ایجاد تحول دیجیتال در Constellation ShortList™ ثبت شد. شرکت زینگ‌باکس ارائه دهنده رهیافت‌های امنیت اینترنت اشیاء به ویژه برای محصولات بیمارستانی است.

 

زینگ‌باکس (Zingbox) یکی از شرکت‌های فعال در حوزه امنیت اینترنت اشیاء است. این شرکت اعلام کرد نام این شرکت در Constellation ShortList™ برای امنیت ادوات پزشکی قرار گرفته است. Constellation ShortList™ پایگاهی است که در آن لیست پلتفورم‌های مختلف برای استفاده شرکت‌ها درج شده است. شرکت‌هایی که قصد دارند تا به اهداف ایجاد تحول دیجیتال برسند نیازمند پلتفورم‌های جدیدی هستند که در این پایگاه چنین پلتفورم‌های متحول کننده درج شده است. شاخص‌های مختلفی و مهمی برای انتخاب یک پلتفورم و درج آن در این پایگاه وجود دارد. بنابراین درج نام شرکت  زینگ‌باکس در این پایگاه به توسعه کسب و کار این شرکت کمک می‌کند.

حملات سایبری در اینترنت اشیاء پزشکی (IoMT) و شبکه‌های بیمارستاتی یک تهداد واقعی و رو به رشد است. در حالی که سرقت مخفیانه اطلاعات بهداشتی محافظت شده همچنان یک تاکتیک معمول است، بسیاری از هکرها در حال تغییر هدف خود برای ایجاد اختلال در بخش درمان هستند. متاسفانه بیشتر دستگاه‌های پزشکی متصل به هم، با استفاده از ادوات امنیت رایج در IT قابل محافظت نیستند بنابراین ارائه دهندگان خدمات مراقبتی و پزشکی از یک نقطه ضعف بزرگ رنج می‌برند.

Zingbox IoT Guardian یک محصول صددرصد ابری برای کشف و ایمن‌سازی و همچنین بهینه‌سازی دستگاه‌های IoT با استفاده از فناوری پیشرفته هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی است. زینگ‌باکس بیش از ۳۰۰ بیمارستان در سراسر آمریکا را تحت پوشش قرار داده و از ادوات پزشکی آنها محافظت می‌کند. این سامانه هر روز با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشینی اقدام به آنالیز ۱.۶ پتابایت اطلاعات از ادوات پزشکی می‌کند.

زو ژو مدیرعامل این شرکت می‌گوید: « ما پیشگام فناوری‌های امنیتی و هوش مصنوعی هستیم تا به بیمارستان‌ها خدمات ارائه کنیم و وضعیت امنیت این مراکز به میزان چشمگیری بهبود یابد. محصولات ما برای محافظت از سازمان‌های پزشکی در برابر تهدیدات سایبری استفاده می‌شود. هیچ دو سازمانی، نیازهای یکسانی ندارند و ما تلاش داریم تا بهترین پیشنهاد را برای هر سازمان ارائه کنیم.»

این شرکت صاحب جامع‌ترین بستر امنیتی اینترنت اشیاء در جهان است. پلتفورم یادگیری ماشینی این شرکت که به هوش مصنوعی مجهز است از اولین فناوری‌های یادگیری رفتاری زنده (Real Time) بوده که بیش از یازده میلیون دستگاه IoT را تحت پوشش قرار داده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram