Inotex2019

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019)

در < 1 دقیقه این متن را بخوانید

هدف نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX) تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری روی طرح‌ها و استارتاپ‌ها بوده و برخلاف نمایشگاه‌های مشابهی که صرفا عرضه و تبادل کالا را هدف‌گذاری کرده‌اند، بستر مناسبی برای عرضه نوآوری و فناوری به‌شمار می‌آید.

نمایشگاه INOTEX تلاش می‌کند که علاوه بر معرفی فناوری‌های به‌روز صنایع بزرگ و متوسط، مشتریان محصولات فناورانه را به تولیدکنندگان آن‌ها متصل نماید و سرمایه‌گذاران را با فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ‌ها آشنا نماید.

هشتمین دوره این نمایشگاه (INOTEX 2019) از روز یکشنبه ۱۹ لغایت چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ در فضایی به مساحت ۹۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

پارک علم و فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه بود و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتابدهی نوآوری،  برگزارکنندگان نمایشگاه بودند. همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه به‌شمار می‌آمدند.

لازم به ذکر است که مرکز فن بازار ملی ایران، دبیرخانه و برگزارکننده هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2019) بوده و مهندس اکبر قنبرپو معاون نوآوری پارک فناوری پردیس، سمت دبیر این نمایشگاه را به‌عهده داشت. همچنین در روز نخست نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری inotex 2019 سورنا ستاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن شرکت در مراسم افتتاحیه و ایراد سخنرانی، در جمع خانواده بزرگ اکوسیستم استارتاپی حضور یافت.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram