partnership-iot

همکاری دو غول صنعتی-فناوری IoT؛ Multi-Tech و Radio Bridge

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

گروه صنعتی-فناوریMulti-Tech Systems ، که یک تامین‌کننده پیشرو جهانی در دستگاه‌ها، خدمات و راه‌حل‌های اینترنت اشیا (IoT) است، امروز از خرید سنسورهایِ متعلق به شرکت Radio Bridge که خود یکی از بزرگترین تولید‌کننده‌های سنسورهای بی‌سیم دوربرد برای شبکه‌های اینترنت اشیا می‌باشند با استفاده از استاندارد بی‌سیم LoRaWAN خبر داد.

به لطف ترکیب سنسورهای Radio Bridge با نمونه کارهای صنعتیِ دروازه‌های MultiTech IoT و LoRaWAN ،OEMها و ارائه‌دهندگان راه‌حل، یک مسیر ساده و جدید برای توسعه و استقرار راه‌حل‌های متصل بوجود می‌آید.

ترکیب کارهای این دو شرکت با هم، باعث یکپارچه‌سازی محصولات بر اساس یک معماری باز و یک کنسول مدیریتی مبتنی بر ابر برای تهیه، نظارت و پیکربندی سنسورها و دروازه‌ها می‌شود. که این به نوبه‌ی خود باعث کوتاه کردن زمان ورود به بازار، ساده کردن مدیریت دستگاه، کاهش کل هزینه مالکیت در طول عمر دستگاه و راه‌حل‌های منحصربه‌فرد به مشتری می‌گردد.

Stefan Lindvall، مدیر عامل شرکت MultiTech درباره‌ی این همکاری اظهار داشت:”ما خوشحالیم که محصولات حسگر Radio Bridge LoRaWAN را به محصولات خود اضافه کرده و از همکاری گروه صنعتی Radio Bridge به MultiTech استقبال می‌کنیم. گروه فناوری Radio Bridge شهرت بسیار خوبی در زمینه نوآوری سریع و پشتیبانی مشتری دارد. ما با همکاری هم می‌توانیم تجربه مشتریان خود را به لحاظ محصولات با کیفیت بالا بهبود بخشیم.” “به عنوان یک تامین‌کننده واحد، می‌توانیم قطعات بیشتری را گرد هم آوریم تا پیچیدگی را برای مشتریان خود از بین ببریم، در حالی که توسعه آینده را تسریع می‌کنیم تا نوآوری جدیدی را به بازار وارد کنیم.”

Steve Kilts، مدیرعامل Radio Bridge گفت:”MultiTech یک رهبر با سابقه در زیرساخت‌های LoRaWAN است و به دلیل قابلیت اطمینان، هوش و توسعه‌پذیری محصولات دروازه‌های ارتباطی آنها، MultiTech همیشه اولین انتخاب ما برای اتصال LoRaWAN بوده است.” “ما بسیار خوشحالیم که به تیم MultiTech پیوسته‌ایم تا به طور مشترک جامع‌ترین سنسورهای مبتنی بر LoRaWAN جهان را برای خدمات ابری ارائه دهیم.”

در نتیجه این کسب و کار، گروه صنعتی MultiTech اکنون قادر است از سنسورها، دستگاه‌های ارتباطی تعبیه شده، مودم‌ها و دروازه ها، اتصال ابری و خدمات مدیریت دستگاه – و همچنین طراحی و توسعه برنامه‌های سفارشی، همه چیز را فراهم کند.

Jack Vresics، رئیس هیئت مدیره‌ی گروه فناوری MultiTech درباره‌ی محصولات مشترک این شرکت با Radio Bridge ابراز داشت: ” Radio Bridge یک انتخاب صحیح و مناسب در راستای استراتژی طراحی شده ما برای ارائه راه‌حل‌های “انتها به انتها” است که کار و زندگی را بهتر می کند.” “محصول نهایی بدست آمده، تلفیقی استراتژیک از محصولات و خدمات هوشمند است. همچنین باعث افزایش قدرت ارائه‌ی پیشنهادات نوین به مشتریان موجود و عرضه‌ی محصولات جدید فناوری اینترنت اشیا می‌شود.”

منبع:

https://iotbusinessnews.com/

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram