Untitled

برگزاری همایش مجازی Unicon 2021، پیش به سوی نسل جدید اتوماسیون‌ها

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

Waylay IO در بیانیه‌ای با ابراز خوشنودی، آغاز به کار کنفرانس Unicon را اعلام کرد. Unicon یک رویداد مجازی است که در تاریخ ۲۳/۰۶/۲۰۲۱ برگزار می‌شود. هدف این است که بنیانگذاران و مبتکران در این کنفرانس در کانون بحث قرار گیرند، مضامین و موضوعات این کنفرانس کمک به مبتکران برای ساخت و ایجاد شرکت‌های بزرگ است.

از شرکت‌های چندملیتی گرفته تا استارتاپ‌های نوظهور، همگی در حال توسعه و استقرار خدمات دیجیتالی با سرعت بی‌نظیر هستند. اتوماسیون اینترنت اشیای “کم کد (Low Code)” در حال تعریف مجدد فرآیند نوآوری دیجیتالی است به حدی که شرکت‌های آینده تقریباً منحصراً بر اساس اصول اتوماسیون برنامه پروژه‌ی مورد نظرشان، ساخته خواهند شد. در سطح جهانی، ما در آغاز یک تغییر بنیادی هستیم که در آن دنیای اتوماسیون محوری “بدون سرور” خواهد بود که یک مزیت برای همه کسانی است که می‌خواهند در کسب‌و‌کار خود به سرعت جهش کنند.

کنفرانس Unicon این فرصت‌ها را برجسته کرده و سازندگان را در مرکز بحث قرار خواهد داد. این کنفرانس کارآفرینان، توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران خبره را گرد هم جمع می‌کند تا فرصت‌های مقیاس جهانی اتوماسیون “کد پایین” بدون سرور را بررسی و برنامه‌ریزی کنند. همه گیری Covid-19 همه چیز را تغییر داده است، رویداد Unicon، شما برای آشنایی با شکل‌های مدرن اتوماسیون و اینترنت اشیای صنعتی (IIoT) آماده می‌کند!

Leonard Donnelly، مدیرعامل گروه فناوریی Waylay، درباره‌ی این رویداد اظهار داشت:”ما خوشحالیم که میزبان اولین اجلاس مجازی خود در Unicon هستیم. ما معتقدیم که ترکیب موضوعات و سخنران‌های صاحب نظر این همایش به شکل‌گیری بحث جدی و مفید در زمینه‌ی صنعت اتوماسیون کد پایین کمک می‌کند. کمک به پیشرفت جامعه، درگیر کردن جامعه و اجازه دادن به جامعه برای کمک به بحث بسیار مهم است. ما قصد داریم در ماه‌های آینده رویدادهای بیشتری مانند Unicon را میزبانی کنیم.”

این رویداد چه مواردی را پوشش خواهد داد؟

همایش Unicon در مورد سوالاتی از این دست بحث خواهد کرد که شرکت‌های ۲۰۲۵ چگونه خواهند بود؟ آیا ما به دنیایی از اتوماسیون و اینترنت اشیای صنعتی کل می‌رویم؟ این چگونه بر جامعه ما تأثیر می‌گذارد؟ آیا فناوری Low Code / No Code آینده اتوماسیون خواهند بود؟ در این پارادایم ابری جدید، مرز بین سادگی و پیچیدگی نهایی را در کجا ترسیم کنیم؟ آیا منبع باز ناجی استراتژی “چند-ابری” خواهد بود؟

چه کسی صحبت خواهد کرد؟

با نفوذترین بازیگران در جامعه اتوماسیون همراه با سرمایه‌گذاران برتر، پیشتازان در زمینه‌ی بدون سرور، تأثیرگذاران “Low Code” و کارآفرینان برجسته فناوری از جمله: اندی بوید، بنیانگذار Bramalea Partners ، جاکوب اسمیت، بنیانگذار Packet، الکس الیس، بنیانگذار گروه فناوری OpenFaas، مایکل Hausenblas، اصلی ترین تکنسین منبع باز گروه نرم‌افزاری AWS و بسیاری دیگر، از سخنران‌های اصلی این همایش بزرگ می‌باشند.

چرا شرکت کنید؟ این یک رویداد اتصال دهنده است، دسترسی به سخنرانان عالی، در این همایش، شرکت‌کنندگان بینش و تخصص بسیار ارزشمندی از کارآفرینان تا مبتکران راه حل فنی دست خواهند یافت.

چگونه ثبت نام کنیم؟ آسان! با به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌ها و تجربیات خود به صورت رایگان ثبت نام کنید، تعامل کنید، درگیر شوید و یاد بگیرید.

لینک رویداد: برای ثبت‌نام از اینجا وارد شوید.

* اتوماسیون کم کد یا کد کم یا Low Code، پلتفرمی برای خودکارسازی فرآیندهای کسب‌و‌کار است که نیاز به کدنویسی کمی دارد و کار با پروژه‌های اتوماسیون را برای پرسنل غیر فنی شرکت‌ها ساده‌تر می‌کند و سرعت ارائه‌ وتوسعه‌ی راه‌حل‌های پیشنهادی شرکت‌ها را به سرعت عملیاتی می‌کند.

blank

Waylay IO: گروه فناوری Waylay IO یک پلتفرم با “کم کد” برای توسعه‌دهندگان است تا بتوانند با سرعت سریع کد نویسی کنند، موارد جدید را درک کنند و به سرعت آن را استقرار کنند. شما چیزی برای راه اندازی ندارید، چیزی برای مدیریت ندارید. Waylay IO توسط توسعه‌دهندگان برای توسعه‌دهندگان نوشته شده است. Waylay IO از پیچیدگی بدون سرور می‌کاهد و توسعه‌دهندگان را از گرفتار شدن در مواردی که هیچ ارتباطی با مشکلاتی که باید حل کنند، آزاد می‌کند.

منبع:

https://www.iotforall.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram