Mavenir_to_complete_5G_core_solution_with_cloud-native_architecture_at_Mavenir-article

ماونیر (Mavenir) زیرساخت اولین شهر هوشمند تایلند را با استفاده از شبکه‌ی دسترسی را‌دیویی ۵G تامین می‌کند

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

ماونیر (Mavenir) با مشارکت سیسکو، کارشناسان شهر هوشمند ۵GCT و تلفن محلی NT، اولین شهر هوشمند تایلند را با استفاده از دامنه باز ۵G تامین می‌کند.

این شهر هوشمند در بان چانگ واقع شده‌است، شهری در نزدیکی فرودگاه بین المللی U Tapao و متصل به بزرگراهی که دو شهر بزرگ تایلند بانکوک و پاتایا را به هم پیوند می‌دهد.

شانون کالایانامیتر، مدیر ارشد اجرایی در ۵GCT، گفت:

ما در ۵GCT از طریق سرعت بالا ۵G به تقویت پتانسیل تایلند می‌پردازیم. مشارکت با ماونیر به عنوان یک ارائه دهنده زیرساخت ما را قادر می‌سازد تا زیرساخت‌های شبکه خصوصی ۵G قوی، ایمن و قابل اعتماد را در سراسر شرکت از جمله برنامه‌های شهر هوشمند، برنامه‌های صنعت ۴.۰ – صنعت خودکار و پزشکی مدرن ارائه دهیم.

ماونیر در حال تهیه یک راه‌حل شبکه خصوصی بومی ابری است که از فناوری شبکه دسترسی رادیویی برای جلوگیری از قفل شدن فروشنده و ایجاد انعطاف پذیری با گسترش شهر هوشمند استفاده می‌کند.

انیرودو باسو، Aniruddho Basu، مدیر ارشد تجارت نوظهور در ماونیر، اظهار داشت:

ما افتخار می‌کنیم که بخشی از این پروژه‌ی بلند پروازانه ۵G هستیم که یک شهر کامل را به صورت موازی با یک سری برنامه‌های ۵G متصل می‌کند. اتصال در قلب این استقرار است؛ اتصال افراد، جوامع، خدمات دولتی و خدمات بخش خصوصی از طریق داده‌های دولت محلی همراه با داده‌های جدید به دست آمده از طریق اینترنت اشیا، حسگرها، هواپیماهای بدون سرنشین و داده‌های جمع آوری شده‌ی خارجی، برای تجزیه و تحلیل کامل برای مدیریت صحیح شهر و دانش شهروندان.

ماونیر از رادیوهای ۵G mmWave و ۵G Core خود با استانداردهای فناوری API باز برای استقرار استفاده می‌کند. اینها همزمان با راه‌حل‌های بومی ابری برای ارائه برنامه‌های شهر هوشمند مانند تشخیص زمان واقعی ترافیک، ایمنی عمومی، علامت گذاری دیجیتال و شرایط محیطی کار می‌کنند. سیسکو خدمات سخت‌افزاری و کاربردی خود را برای این پروژه فراهم می‌کند.

تاویوات چانتراسنو، Taweewat Chantaraseno، مدیر عامل منطقه تایلند و هندوچین در سیسکو، گفت:

ما خوشحالیم که بخشی از اولین شهر هوشمند ۵G  تایلند هستیم. با مشارکت ماونیر و سیسکو، میزبان شهر هوشمند می‌تواند یک شبکه ارتباطی ایمن و یکپارچه ایجاد کند تا از همه‌ی نیازهایی که استقرار آنها ساده‌تر است و قابلیت مشاهده End-to-End را دارند، از کیوسک‌های هوشمند و WiFi در فضای باز تا روشنایی خیابان هوشمند، پارکینگ‌ها، زباله‌ها و موارد دیگر پشتیبانی کنند. زیرساخت‌های شهر هوشمند امکان بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و بهبود زندگی برای ساکنان شهر را فراهم می‌کند و بستر شبکه‌ی زیرساختی به ایجاد این بازده‌ها کمک می‌کند.

شهر هوشمند Ban Chang با طیف mmWave کار می‌کند تا سرعت داده‌های سریع را به هسته‌ی مورد نیاز برای انتقال سریع داده‌ها از دستگاه‌های اینترنت اشیا در سراسر شهر مانند سنسورهای محیطی، هواپیماهای بدون سرنشین، چراغ راهنمایی و قطب‌های هوشمند برساند.

 

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram