industry-3087393_1280

یوروتک (Eurotech) و اکسوسایت (Exosite) همکاری فناوری اینترنت اشیا را اعلام کردند

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

یوروتک (Eurotech)، یک شرکت طراحی، توسعه و استقرار سخت افزار، نرم افزار، خدمات و راه حل های اینترنت اشیا ، همکاری خود با اکسوسایت (Exosite) را برای فعال سازی و ساده سازی اینترنت اشیا‌ی صنعتی اعلام می‌کند.

هدف این همکاری تلفیق قابلیت‌های صنعتی اینترنت اشیای یوروتک با برنامه نظارت بر شرایط ExoSense توسط اکسوسایت است. Eurotech محدوده‌ای انعطاف پذیر و مدولار از اجزای اینترنت اشیا را فراهم می‌کند. دارای گواهینامه‌های صنعتی IoT Gateways و رایانه‌هایی که با (Everyware Software Framework، (ESF، ساخته شده‌اند.

ESF امکان رایانش‌های مرزی مانند فیلتر کردن، تجمیع و تجزیه و تحلیل داده‌های خاص حاصل از دستگاه‌های اینترنت اشیا را فراهم می‌کند و مجموعه گسترده‌ای از کتابخانه‌های پروتکل زمینه (شامل Modbus، OPC UA و S7) را شامل می‌شود و حداکثر یکپارچه سازی و انعطاف پذیری را برای رابط حسگرها و سایر دستگاه‌ها فراهم می‌کند. ویژگی ESF Wires امکان ساخت خطوط لوله داده برای برنامه نویسی بصری اینترنت اشیا و برنامه‌های رایانش مرزی را فراهم می‌کند.

Exosite تولید کنندگان، ادغام‌ کنندگان و توزیع کنندگان را قادر می‌سازد تا محصولات متصل را به سرعت بسازند و مستقر کنند و یا از طریق راه‌ حل‌های کدگذاری اینترنت اشیای صنعتی مانند ExoSense، یک برنامه نظارت بر شرایط که بینش عملیاتی در مورد دارایی‌ها و سیستم‌های صنعتی را فراهم می‌کند.

این راه حل‌ها توسط Murano، بستر نرم‌افزاری اینترنت اشیا Exosite و از طریق بازار Exchange موجود است، جایی که مشتریان می‌توانند عناصر اینترنت اشیا را در قفسه و بسته های بسته بندی شده عمودی پیدا کنند تا توسعه محصول متصل شده خود را تسریع کنند. Exchange همچنین شرکای Exosite را با فراهم نمودن یک مخزن که در آن می‌توانند حسگرهای Exosite، گیت، الگوریتم‌های یادگیری ماشین و دیگر خدمات ارزش افزوده ارائه دهند را توانمند می‌سازد.

blankدین لازارا (Dean Lazzara)، مدیر ارشد بازاریابی Eurotech، گفت: “با ترکیب فن‌آوری‌های Eurotech و Exosite، ما می‌توانیم یک راه‌حل یکپارچه اینترنت اشیا را ارائه کنیم که می‌تواند در عرض چند دقیقه راه‌اندازی شود، و می‌تواند با گزینه‌های اتصال چندگانه و برنامه‌های کاربردی پیشرفته در سطح ابر، افزایش یابد. این راه‌حل بر روی بلوک‌های سازنده اینترنت اشیا ساخته شده است که ویژگی‌های امنیتی پیشرفته را فراهم می‌کند تا برنامه‌های قوی، قابل اعتماد و ایمن را با گواهینامه‌های مورد نیاز فراهم کند.”

blankاستیو وندرساندن (Steve VanderSanden)، مدیر اجرایی Exosite، می‌گوید: “ما برای همکاری با Eurotech در یک بسته راه‌حل نهایی، هیجان‌زده هستیم. به طور جداگانه، ما هر دو بر روی ارائه راه‌حل‌های بدون کدگذاری به مشتریان خود متمرکز شده‌ایم تا به سرعت پیش برویم. با هم خواهیم توانست به مشتریان کمک کنیم تا به سرعت راه‌حل‌های متصل بهم پیوسته را نصب کنند که می‌تواند نیاز آن‌ها را از روز اول تا روز ۱۰۰۰ام و بالاتر تامین کند.”

 

اطلاعات تکمیلی در مورد ExoSense

اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه‌ی همکاری بین Eurotech و Exosite

 

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram