Covid-19-PharmaWatch

همکاری گروه مخابراتی Sequans با شرکت داروسازی AmericanPharma برای نگهداری واکسن کووید۱۹

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

گروه مخابراتی فرانسویِ Sequans جهت ایجاد زیرساخت‌های شبکه‌ای، همکاری خود را با شرکت داروسازی AmericanPharma آغاز کرده است. هدف اصلی این شرکت ارائه راه‌حل اتصال اینترنت اشیا برای سیستم نظارت بر واکسن شرکت AmericanPharma است که این سیستم نظارت “PharmaWatch” نام دارد. PharmaWatch وظیفه دارد که در حال حاضر از حمل‌ و‌ نقل و ذخیره‌سازی واکسن Covid-19 در سراسر کشور ایالات متحده محافظت نماید.

blank

PharmaWatch با استفاده از فناوری Monarch متعلق به شرکت Sequans به یک شبکه ارتباطی امن متصل می‌شود. شبکه این امکان را برای PharmaWatch فراهم می‌کند تا هر ۵ دقیقه یکبار از طریق یک شبکه امن و قابل اعتماد شبکه LTE-M تلفن همراه، داده‌های نظارت بر دمای واکسن خود را به درگاه ایمن بارگذاری کند.

Didier Dutronc، مدیر بخش اینترنت اشیای حجیم (Massive IoT) شرکتِ Sequans درباره‌ی این همکاری اظهار داشت: “PharmaWatch یکی از مهمترین راه‌حل‌های نظارتیِ اینترنت اشیا را ارائه می‌دهد که امروزه در جهان فعال است و ما افتخار می‌کنیم که با فناوری Monarch LTE-M، امکان اتصال به این شبکه عظیم را فراهم می‌کند.” “PharmaWatch دمای واکسن و سایر داده‌ها را کنترل می‌کند و گزارش انطباق یا عدم انطباق با پروتکل‌های نگهداری واکسن را به صورت خودکار ارسال می کند. ماژول Monarch ما اتصال فعال و قابل اطمینان شبکه‌ای را که به منظور فعال کردن این برنامه IoT بسیار مهم نیاز دارد ، به PharmaWatch می دهد.”

Nick Ioli، مدیر ارشد اجرایی شرکت داروسازی AmericanPharma، در این باره اظهارداشت: “ما فناوری Monarch متعلق به شرکت Sequans را برای اتصال PharmaWatch انتخاب کردیم زیرا این امکان را به ما می داد تا شرایط دقیق و واقعی گزارش‌دهی را برای اطمینان از کارایی واکسن، چه در زمان حمل‌و‌نقل و چه در انبار، تأمین کنیم.” ” فناوری Monarch متعلق به شرکت Sequans یک پلتفرم بسیار قدرتمند LTE-M است که برای IoT بهینه شده است و به PharmaWatch دقیقاً همان چیزی را می‌دهد که برای رعایت مقررات انطباق تعیین شده توسط CDC و سایر نهادهای حاکمیتی به آنها نیاز دارد.”

PharmaWatch دمای منفی ۲۰۰ درجه سانتیگراد را کنترل می‌کند و داده‌های گزارش را هر ۵ دقیقه ارائه می‌دهد که بیش از نیازهای ایمنی CDC برای حمل‌ و‌ نقل، ذخیره‌سازی و استفاده از واکسن Covid-19 است. PharmaWatch با سنسورهایی از پیش تنظیم شده برای دامنه دمای مورد نیاز همراه است و می تواند در عرض چند دقیقه خود نصب شود. فناوری ثبت اختراع شده‌ی “Virtual Temperature Buffering” هشدارهای دروغین را به حداقل می رساند.

اتصال به شبکه تلفن همراه توسط ماژول Monarch GM01Q، یکی از بالاترین و اثبات شده‌ترین راه‌حل‌های اتصال LTE-M / NB-IoT در صنعت را فراهم می‌کند. Monarch برای اینترنت اشیا طراحی و بهینه‌سازی شده است، مصرف توان بسیار کم و قابلیت استقرار جهانی را ارائه می‌دهد و آن را به یک راه‌حل ایده‌آل برای برنامه‌های اینترنت اشیا از جمله سنسورها، سیستم‌های اندازه‌گیری و ردیاب‌ها تبدیل می‌کند. این ماژول شامل گیرنده فرستنده و گیرنده بهینه سازی شده LTE و پیش‌گیرنده RF، Single-SKU است که از استقرار جهانی پشتیبانی می‌کند. Monarch توسط اپراتورهای بزرگ در سراسر جهان تأیید شده است.

منبع:

https://iotbusinessnews.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram