truphone-brand

ارائه‌ی یک شبکه اینترنت اشیا سلولی نوین توسط Truphone

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

دو فکر همیشه بهتر از یک فکر است. حالا آن را چهار فکر کنید و اکنون چهار فکر در حال پخت و پز با گاز هستند! همکاری در سرتاسر فضای اینترنت اشیا باعث افزایش علاقه و حتی نتایج بزرگتر می شود و امروز ما شاهد یک تلاش مشترک و آمادگی لازم برای یک تأثیرگذاری قوی در بازار کسب‌و‌کار هستیم.

Truphone از همکاری با سه شرکت بزرگ فناوری Sony Semiconductor ،STMicroelectronics و Murata خبر داد که از امروز ماژول Type 1SE که در دسترس عمومی خواهد بود. در واقع Truphone یک شبکه جهانی تلفن همراه معتبر GSMA است که خدمات خود را در سطح بین المللی ارائه می‌دهد. دفتر مرکزی این شرکت در لندن بوده و در ده کشور دیگر نیز دفتر دارد و در چهار قاره توزیع شده است. خدمات سیارِ Truphone مبتنی بر سیم کارت GSM را نظیر تماس‌های تلفنی و خدمات پیام کوتاه برای مشاغل ارائه می دهد. این شرکت در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری فراوانی در توسعه‌ی زیرساخت‌های شبکه‌های مخابراتی اینترنت اشیا کرده است.

Akira Sasaki، مدیر کل بخش فناوری اینترنت اشیایِ موراتا (Murata) درباره‌ی این همکاری تازه شکل گرفته اظهار داشت: “با همکاری دیگر رهبران صنعت، ما یک راه‌حل رتباطی جهانی واقعی ایجاد کردیم که مشتریان را قادر می سازد تا بتوانند انواع محصولات اینترنت اشیا خود را تحقق بخشند. این ماژول با بهینه‌سازی و انعطاف پذیری بی‌سابقه، پوشش بالا، قدرت و صرفه‌جویی بی نظیری را ارائه می دهد. علاوه بر این، سطح بالای تجمیع در ۱SE به شدت کاهش می‌یابد و زمان ورود به بازار را ساده می‌کند.”

Type 1SE کاملاً تلفیقی، کوچک‌سازی شده و راه‌حل اینترنت اشیا کم سلولی مصرف است دارای میکروکنترلر STM32L4 کم مصرف و مودم ALT1250 M1/NB است. این ماژول با در اختیار داشتن چهار مولفه‌های چهار هسته‌ای، به شرکایی که از این محصول استفاده می‌کنند، فرصت سرعت بخشیدن و درخشیدن می‌دهند.

این راه حل‌ها با ابعاد  میلی متری، میکروکنترلر از نوع STM فوق‌العاده کم توانِ مدلِ STM32L462RE و هسته Cortex-M4 را همراه با ۵۱۲Kb Flash و SRAM  ۱۶۰ kb گرد هم آورده است. Alatair ALT1250 متعلق به شرکت Sony یک راه‌حل مبتنی بر مودم کم مصرف LTE Cat M1/NB1 و یکپارچه شده با سیم‌کارت است که سیم‌کارت Truphone پیش فرض استفاده شده در این راه‌حل، عملکرد جهانی و فراگیر را برای آن فراهم می‌کند.

Oliver Potter مدیر بخش اینترنت اشیایِ شرکت Truphone بیان داشت: “در Truphone، مدتها بود که اعتقاد داشتیم هرچه دنیا بهتر متصل شود، جهان نیز بهتر خواهد بود. ما همین اعتقاد را برای اینترنت اشیا داریم. پتانسیل رشد اینترنت اشیا بسیار زیاد است، اما ما بدون اتصال بی‌وقفه و دسترسی جهانی نمی‌توانیم به آنجا برسیم. ما خوشحالیم که با همکاری بهترین افراد و شرکت‌ها در صنعت می‌توانیم این مورد را در ماژول Type 1SE بدست آوریم.”

منبع:

https://www.iotevolutionworld.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram