sports-car-parked

همکاری Queclink و Sigfox برای تولید دستگاه ردیابی خودروهای مسروقه

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

Queclink یکی از تأمین کنندگان پیشرو در تولید دستگاه ها و فناوری های اینترنت اشیا در دنیا و Sigfox پیشگام در توسعه‌ی شبکه 0G و پیشرو در ارائه خدمات اینترنت اشیا در جهان، امروز آغاز همکاری خود را اعلام کردند. این همکاری آغاز یک سری ابتکارات طراحی شده برای امکان مدیریت دارایی و بازیابی وسایل نقلیه مسروقه (SVR) خواهد بود.

Queclink و Sigfox، دو شرکت کننده فعال در صنعت اینترنت اشیا، برای تحقق آینده‌ای که در آن دنیای فیزیکی به جهان دیجیتال متصل می‌شود، یک هدف مشترک دارند. Queclink به عنوان یک طراح و تولید کننده سخت‌افزار اینترنت اشیا از راه‌حل‌های مبتنی بر داده با دستگاه‌های هوشمند الهام می گیرد، در حالی که Sigfox در اتصال دستگاه‌های اینترنت اشیا به شبکه کم توان (مصرفی)، کم هزینه ‌و برد بلند 0G که در ۷۲ کشور گسترده شده است، انقلابی ایجاد کرده است.

این دو برند برجسته اینترنت اشیا برای تقویت مدیریت دارایی و راه‌حل‌های SVR در سراسر جهان به هم پیوسته‌اند. اولین نقطه عطف مشارکت با راه اندازی GL52S متعلق به شرکت Queclink است که اولین دستگاه ردیابی یکپارچه‌سازی شده در بستر شبکه Sigfox را محقق کرده است.

GL52S به دلیل بهره بردن از مزایای شبکه Sigfox، در برابر جمینگ و هک شدن که تا حد زیادی توسط سارقان اتومبیل استفاده می‌شوند، مقاوم است. GL52S با ابعاد کوچک و توانایی بیش از ۴ سال آماده به کار (standby) بودن، یک دستگاه مخفی ایده‌آل برای ردیابی دارایی‌های ثابت و وسایل نقلیه است، چرا که در تولید این محصول، شاهد ترکیبی از مهارت عمیق Queclink در طراحی ردیاب دارایی‌های مجهز به باتری با شبکه ارتباطی Sigfox هستیم که یک شبکه‌ی پرقدرت، دارای مصرف کم انرژی، مقرون‌به‌صرفه و با قابلیت مقیاس‌پذیری می‌باشد. Queclink و Sigfox با همکاری هم خواهند توانست پتانسیل پنهان اینترنت اشیا را با محصولات بیشتری که دارای فاکتورهای مختلف و برنامه های هدفمند هستند، نمایش دهند.

blank

Ajay Rane، معاون توسعه جهانی اکوسیستم در Sigfox، درباره‌ی این همکاری می گوید: “Sigfox از همکاری با Queclink که یکی از فروشندگان پیشرو در بازار جهانی SVR خوشحال است.” “Sigfox و Queclink در حال ارائه راه حل های جذاب اینترنت اشیا به مشتریان SVR هستند که از ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر دو شرکت‌ مانند مقاومت در برابر سیستم‌های هک و اختلالگر، طراحی نوآورانه، دستگاه‌‌هایی با فرم کوچک با قیمت مناسب و پوشش جهانی گسترده برای ردیابی و بازیابی دارایی (خودروهای مسروقه)، به صورت توأم بهره ببرند”

Alejandro Patino، مدیر بخش فروش جهانی Queclink، در این باره اظهار داشت:” اضافه شدن شبکه 0G متعلق به شرکت Sigfox در طیف گسترده‌ای از ردیاب دارایی‌ها، مزیت‌های قابل توجهی را ایجاد می‌کند، که مهمترین آن مقاومت در مقابل هک شدن وسیستم‌های اختلاگر است. این ویژگی به مشتریان فعلی و بالقوه محصولات SVR شرکت Queclink این اجازه را می دهد تا در مبارزه با سرقت اتومبیل برتری بیشتری داشته باشند. همکاری ما با Sigfox مطابق با تعهد Queclink برای ایجاد مداوم راه‌حل‌های اینترنت اشیا هوشمندانه از طریق نوآوری فنی و مشارکتی است.”

منبع:

https://iotbusinessnews.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram