GlobalSign_Logo-1050x600

Eurotech با همکاری GlobalSign امنیت محصولات اینترنت اشیای خود را افزایش می‌دهد

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت فناوری Eurotech که راه‌حل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را در حوزه‌های فناوری لبه (Edge) و اینترنت اشیا (IoT) طراحی، توسعه و پیاده‌سازی می‌کند با شرکت فناوری-امنیتی GlobalSign، که یک مرجع صدور گواهینامه امنیتی و ارائه دهنده راه‌حل‌های شناسایی (هویت سنجی) می‌باشد، برای ساخت دستگاهی قدرتمند جهت تایید هویت‌ها و اثبات یکپارچگی در اولین نقطه ممکن در زنجیره تامین IoT صنعتی، با هم همکاری می کنند.

مدیریت هویت دستگاه در طول چرخه‌ی حیات یک محصول از نظر فنی برای بسیاری از سازمان‌ها پیچیده و چالش برانگیز است. این باعث می شود مدیریت موثر هویت دستگاه به عامل مهمی در هزینه کل مالکیتِ (TCO) زیرساخت‌های ایمن اینترنت اشیا، تبدیل شود. با استفاده و یکپارچه‌سازی استانداردهای صنعت و بهترین روش‌های عملیاتی می‌توان به هدف این راه حل که ایجاد اعتماد اساسی است، دست یافت؛ تحقق این هدف توسط ماژول (TPM) Trusted Platform Module از خانواده محصولات OPTIGA متعلق به شرکت Infineon نصب شده در سیستم عامل های محاسبات لبه اینترنت اشیا، سیستم‌های ثبت اطلاعات و دروازه های اینترنت اشیای شرکت Eurotech صورت می‌پذیرد.

blank

Eurotech به عنوان یک تولید کننده دستگاه، با افزودن شناسه اولیه دستگاه (IDevID)، می‌توان از قابلیت ذخیره سازی رمزنگاری شده و امن TPM، استفاده کرد. این شالوده‌ی امنیتی قدرتمند باعث ایجاد هویت امن و مبتنی بر گواهینامه ها به دستگاه می‌شود. این فرایند به عنوان اولین گام اساسی در زنجیره تأمین، هویت را تأیید می کند و برای اطمینان از یکپارچگی دستگاه ساخته شده Eurotech، از جمله پشته نرم افزاری که با آن تحویل داده می شود ، می توان آن را بیشتر گسترش داد.

Robert Andres، مدیر ارشد علمیِ Eurotech ، اظهار داشت: “یک هویت قوی و محافظت شده (برای دستگاه‌های اینترنت اشیا) یک رکن اساسی برای راه حل‌های امن اینترنت اشیا است. ما GlobalSign را به عنوان یک شریک امنیتی توانمند و با کفایت برای توسعه فناوری و فرآیندها پیدا کردیم. این به مشتریان و شرکای ما این امکان را می دهد تا به طور موثر هویت دستگاه دیجیتال دیجیتال متصل به سخت افزار را شناسایی و رمزنگاری کنند.”

Lancen Chance، معاون شرکت راه‌حل های اینترنت اشیای GlobalSign، در این باره بیان داشت: “تأمین هویت دستگاه اینترنت اشیا در حین ساخت، بهترین راه ممکن برای ایجاد امنیت است. یک دستگاه Eurotech با هویت طراحی شده توسط GlobalSign از چرخه حیات (lifecycle) هر دستگاه و همچنین کل زنجیره تامین محافظت می کند. این چالش‌های یکپارچه‌سازی متداول را کاهش می دهد و احراز هویت ایمن را برای ثبت نام کم کنش (low-touch) در فضای ابر را ارائه می دهد.

منبع:

https://www.iot-now.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram