Multilingual-IoT-Solutions-With-Localization-and-Translation-2-1-768x472

جدیدترین محصول شرکت Inpixon؛ برچسب پرسنل UWB برای مکان یابی بلادرنگ

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت اینپیکسون (Inpixon) یا همان شرکت Indoor Intelligence، امروز برچسب پرسنل Inpixon را معرفی کرد، که یک برچسب کوچک و کم عرض بسیار پهن باند (UWB) می باشد که بر پایه ی سیستم مکان یابی بلادرنگ Inpixon (RTLS) کار می کند. این محصول برای ارائه دقت نزدیک ۳۰ سانتی متر برای قرار دادن کارمندان یا بازدید کنندگان در مکان های مختلف به منظور پشتیبانی کردن از موارد ایمنی و امنیتی، طراحی شده است.

طبق تحقیقات شرکت تحقیقاتی فعال در حوزه ی کسب و کار MarketsandMarkets، انتظار می رود بازار RTLS در بازه ی سال های ۲۰۲۰-۲۰۲۵ با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) نزدیک به ۲۴.۸٪ رشد کند و پیش بینی می شود تقاضا برای راه حل های RTLS مبتنی بر فناوری بسیار پهن باند افزایش یابد. این شرکت گزارش می دهد که، UWB دقت و دامنه بالاتری را با مصرف برق کمتر در مقایسه با سایر فن آوری های RTLS ارائه می دهد، که این منجر به افزایش نفوذ آن در برنامه هایی می شود که به دقت بالایی نیاز دارند.

Inpixon personnel tag

برچسب پرسنل محصول شرکت Inpixon

Nadir Ali، مدیرعامل Inpixon، خاطرنشان کرد: “تعدادی از کاربردها وجود دارد که دقت مکان در درجه اول اهمیت قرار دارد، که در این بین، برنامه های ایمنی و امنیتی در صدر لیست این کاربردها قرار دارند. یافتن سریع یک کارمند در موارد اضطراری، اجرای اضطراری تخلیه، فراخوان های اضطراری، شناسایی در ازدحام جمعیت یا مکان یابی بازدیدکنندگان بدون راهنما فقط چند نمونه از این کاربردها می باشد. انجام برنامه ریزی برای فضای کار و طبقه بندی پرسنل بر اساس الگوهای واقعی، یکی دیگر از این کاربردها است. RTLS می تواند باعث افزایش دید، ایمنی و بهره وری برای شرکت های سازمانی، تولید، انبارداری، تدارکات، مراقبت های بهداشتی و سایر صنایع شود. ما خوشحالیم که این برچسب جدید را از طریق Inpixon و شرکای فروشنده و همچنین OEM ها در دو مدل سفید و خصوصی ارائه می دهیم. “

برچسب Inpixon خصوصی، که متصل به گره های انکر (anchor) متعلق به شرکت Inpixon و موتور مکان یابی nanoLES در سامانه ی مکان یابی RTLS می شوند، به منظور پشتیبانی از بکارگیری آنها در مقیاس بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های اصلی این برچسب علاوه بر دقت در سطح سانتی متر ، می توان به شارژ بی سیم با شارژرهای Qi استاندارد صنعت اشاره کرد؛ مجهز بودن به یک محفظه با دوام IP65 برای محافظت در برابر آب، خاک و ضربه؛ به روزرسانی میان افزار از طریق بی سیم؛ و پیکربندی از طریق ارتباطات امن بی سیم برای سهولت در استقرار و تغییرات  از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد.

Adam Benson، مدیر ارشد فناوری شرکت Inpixon، در این باره اظهار داشت: “محصول جدید این شرکت، یک برچسب کوچک و سبک است، که با تلاش تیم مهندسی ما، این محصول قادر به ارائه ی مجموعه ای موثری از توانایی ها خواهد بود. به عنوان مثال، نرخ انتقال قابل تنظیم برچسب – پشتیبانی از حداکثر ۱۰ پالس ارتباطی در هر ثانیه – مدیران را قادر می سازد تعادل ایده آل ببن به روزرسانی و مصرف باتری خود را درک کنند و شتاب سنج داخلی سه بعدی (۳D) باعث می شود که برچسب، شارژ باتری را در هنگام حرکت حفظ کند. به لحاظ فاکتور شکل تا عملکرد این محصول، معتقدم این برچسب جدید مکمل بسیار خوبی برای راه حل RTLS شرکت ما خواهد بود.”

منبع:

https://iotbusinessnews.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram