Haier Smart Home Unveils World’s First “Internet of Food” Smart Refrigerator Compliant with New IEC Standards.

رونمایی گروه صنعتی Haier Smart Home از اولین یخچال هوشمند جهان

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

Haier Smart Home (خانه هوشمند هایر)، پیشروترین برند لوازم خانگی در جهان و سازنده اکوسیستم خانه های هوشمند، با رونمایی از اولین اینترنت یخچال هوشمند دارای توانمدسازی غذایی در AWE 2021 در شانگهای، عصر جدیدی از ذخیره سازی مواد غذایی سالم را آغاز کرده است.
این دستگاه اولین یخچال هوشمند است که به طور کامل با ۲۲ استاندارد صنعت ملی چین و همچنین استاندارد جهانی IEC (“استاندارد”) مطابقت دارد، که با همکاری شرکت لوازم خانگی Haier ساخته شده اند تا اطمینان حاصل شود که سیستم های برودتی از نظر ایمنی، کارایی و محیط زیست مطابقت دارند. الزامات حفاظت این استاندارد که اکنون توسط بیش از ۲۰ کشور در انگلیس، اتحادیه اروپا و کشورهای آمریکای جنوبی تصویب شده است، مرجع تنظیم معیارهای استاندارد برای تولید یک یخچال در کلاس جهانی را فراهم می کند. در چین، تفکیک استاندارد دارای سه سطح است که بالاترین درجه آن، سطح یک حفظ بهداشت ( One Health Preservation یا OHP) است.

یخچال فریزر Haier به دلیل “فناوری حفظ فضای کامل” به درجه OHP دست یافته است. در AWE 2021، یخچال و فریزر Haier سه چالش تازگی و طراوت را به نمایش گذاشت تا عملکرد نگهداری خود را از نظر رنگ، تغذیه و تمیزی از طریق آزمایش های تشخیص پروتئین و میزان استریلیزه کردن یک سیب به نمایش بگذارد. در این چالش ها، ثابت شده است که ” فناوری حفظ فضای کامل” نه تنها می تواند مواد را تازه نگه دارد، بلکه آنها را مغذی و سالم نیز نگه می دارد.

یخچال فریزر هوشمند Haier از فنآوری های نوآورانه برای دستیابی به بهترین استانداردهای یخچال در کلاس با یک سیستم مبتنی بر سناریوهای بصری بهره می برد. در نتیجه یک یخچال زمانی هوشمند است که همیشه از حفظ غذای سالم اطمینان حاصل می کند، حجم کافی ذخیره سازی را فراهم می کند و خدمات متصل شده به یک اکوسیستم اینترنت اشیا را ارائه می دهد.

blank

یخچال هوشمند HTF-552DGS6U1 متعلق به شرکت Haier

در این یخچال هوشمند نوسان دمای انجماد کمتر از ۰.۲ درجه سانتیگراد است، در حالی که قفسه های میانی کاربران را قادر می سازد تا بسته به نیاز خود بین شش حالت ذخیره سازی جابجا شوند. این دستگاه همچنین قادر است محل قرارگیری غذاهای مختلف را تشخیص دهد، طراوت و کیفیت آنها را تنظیم کرده و دستورالعمل هایی را بر اساس مواد موجود ارائه دهد. یخچال هوشمند Haier ایده آل برای حفظ طیف کامل گروه های غذایی و خنک کننده درجه یک برای اتاق آشپزخانه و غذاخوری با دمای بین ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد می باشد.

در داخل یخچال، کاربران از فضای ذخیره سازی فراوان با حجم ۷۸۰ لیتر، محفظه غذای مستقل، طراحی درب تو درب (door-to-door) که فضا را به حداکثر می رساند و با یک سیستم تغییر درجه دما در یک رنج وسیع در محفظه ها، لذت می برند. در واقع کاربران می توانند درجه حرارت را در محفظه های اختصاصی برای مواد خاصی مانند میوه، نوشیدنی و محصولات بهداشتی تغییر دهند و گوشت، غذاهای دریایی و مرغ را تا دمای ۷۰- درجه سانتی گراد منجمد کنند.

این یخچال فریزر هوشمند یک راه حل کاملاً متصل و بصری برای کاربران خود فراهم می کند، همچنین اولین پلتفرم حفظ غذای هوشمند در جهان است که از قدرت ۵G برای ارائه خدمات از طریق اکوسیستم اینترنت اشیا استفاده می کند. یخچال هوشمند Haier خدمات مختلفی را برای بهبود تجربه ذخیره سازی غذا فراهم می کند، از شناسایی یکپارچه کاربرها (افرادی که از یخچال استفاده می کنند) گرفته تا مدیریت خودکار حفظ غذا ، سفارش و پرداخت بی سیم.

این یخچال با استفاده از تشخیص چهره ، صدا و تصویر و همچنین RFID به طور هوشمند اعضای خانواده را شناسایی می کند و خدمات شخصی را بر اساس مشخصات کاربر و داده های استفاده تاریخی آنها ارائه می دهد. این پلتفرم همچنین از RFID برای مدیریت هوشمندانه پس از ذخیره موارد در یخچال استفاده می کند – به کاربران این امکان را می دهد منبع یک ماده را ردیابی کنند، یخچال را به سایر وسایل هوشمند مانند اجاق پیوند دهند، تازه ترین و سالم ترین غذاها را شناسایی کنند و یک یادآوری برای آلارم به کاربران یا اعضای خانواده تنظیم کنند. آشپزهای تازه کار همچنین می توانند از پخش مستقیم برنامه های آشپزی از طریق بستر ۵G لذت ببرند، جایی که می توانند آشپزی را با یک آشپز یاد بگیرند و یک استاد آشپزی شوند.

منبع:

https://iotbusinessnews.com

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram