Mace-Image-v2-1-1536x864

ورود فناوری اینترنت اشیا به گروه ساختمانی Mace با فناوری پوشیدنی RealWear

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

کمپانی RealWear که رهبر جهانی فناورهای پوشیدنی (یا به طور مخفف پوشیدنی ها) هدست نصب شونده روی سر است، امروز مطابق با ۱۶ مارس ۲۰۲۱ اعلام کرد که کمپانی Mace Group که یک شرکت مشاوره و ساخت و ساز جهانی است که دفتر مرکزی آن در لندن قرار دارد، از رایانه های پوشیدنی متعلق به شرکت RealWear که توسط تیم های از مایکروسافت طراحی شده است، بهره خواهد برد که بکارگیری این تکنولوژی، هموار کننده ی جاده ی صنعت ساخت و ساز جهانی خواهد بود.

در سراسر این همه گیری جهانی، دستگاه پوشیدنی RealWear HMT-1 با قابلیت ارتباطات صوتی، صدها نفر از کارگران و مشتریان را قادر خواهد ساخت تا گسترش COVID-19 را کاهش دهد و از طریق استفاده از این ابزار IoT، برای نظارت از راه دور در طول مراحل ساخت، از اثر کربن (آلایندگی) بکاهد. این اولین بکارگیری پوشیدنی ها در صنعت ساخت و ساز است.

Mace بر روی تعدادی زیادی از پروژه های ساختمانی کلان در انگلستان و در سراسر جهان کار می کند. هنگامی که شوک پاندمی وارد و محدودیت های سفر اعمال شد، Mace روشی کاملاً جدید و ایمن برای نظارت بر ساختمان های در حال ساخت در پیش گرفت. برای فعالیت هرچه موثرتر و ایمن تحت محدودیتهای ظاهراً نامحدود فاصله اجتماعی، به راه حلی نیاز داشت که بتواند کار بازرسی را با حداقل افراد در محل مجاز به طور معمول انجام دهد.

blank

هدست HMT-1 ساخت شرکت RealWear

در واقع با کمک رایانه های پوشیدنی RealWear بر روی سر، فقط به یک بازرس سایت احتیاج دارند تا از نظر فیزیکی در محل حضور داشته باشد، در حالی که چندین نفر دیگر سایت را به وضوح و از راه دور از طریق منبع تغذیه ای که از هدست نوآورانه به طور مستقیم به تبلت یا لپتاپ متصل است، از محل خود رویت می کنند.

این فناوری نیاز به سفر فیزیکی به یک سایت را منتفی می کند، در عین حال نیاز Mace را برای نیروی کار خود به طور کامل از طریق همکاری از راه دور بر طرف می کند. علاوه بر این، این نوع بکارگیری باعث شده است که پیچیدگی های لجستیکی و  تلاش برای برنامه ریزی جهت هماهنگی بین چندین بازرس سایت برای حضور همزمان در همان روز ملغی شود.

از زمان تکمیل و استقرار کامل این تکنولوژی در این ماه، Mace توانسته است بازدیدهای حضوری از سایت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و گروه نمایندگی آن، ۷۵٪ کاهش سفر داشته است. این امر نه تنها منجر به کاهش انتشار آلایندگی شده است، بلکه زمان صرفه جویی شده کارکنان را برای بهره وری بیشتر در طول روز آزاد کرده است.

Phil Sedge، رئیس بخش نمای ساختمان گروه Mace، اظهار داشت: “با تمایل Mace در بکارگیری فناوری های اینترنت اشیاء در صنعت ساخت و ساز، به زودی این شرکت در راس منحنی گسترش این صنعت قرار می گیرد.”

“از زمان بکارگیری این فناوری، ما شاهد پیشرفتهایی در روند تصمیم گیری بوده ایم و می توانیم بلافاصله اطلاعات زمان واقعی را به اشتراک بگذاریم. این فناوری به ما این امکان را داده است که بدون هیچ گونه خدشه ای در کیفیت کار ، تعداد کارکنان ناظر سایت ها را کاهش دهیم. همچنین صرفه جویی در وقت و مزایای زیست محیطی زیادی به همراه دارد. “

همچنین وی افزود: “سرمایه گذاری مجدد RealWear به توسعه محصول تولید شده، همه ما را تحت تأثیر قرار داده است، به این معنی که پایه های این فناوری جدید در آینده برای همگان اثبات خواهند شد. فقط آرزو می کنیم زودتر آن را مستقر کنیم و از آن بهره ببریم. “

پس از مشورت عمیق با شریک RealWear، یعنی شرکت SystemActive که سازنده ی پروتکل های مختلف ویدئوی و صدایی سازنده برای شرکت RealWear است. محصول HMT-1 برای گسترش این فناوری انتخاب شد. هدست های RealWear مطابق با الزامات Mace، در زمینه ایمنی ، کار راحت با هندزفری و قابلیت بستن در کنار کلاه های عملکرد خوبی داشتند.

استقرار این فناوری در ژوئن سال ۲۰۲۰ آغاز شد. SystemActive با تیم IT Mace برای ایجاد یک سیستم عامل اختصاصی برای HMT-1 همکاری کرد که در آن سیستم عامل به گونه ای طراحی شده بود که بسیاری از ویژگی های لازم برای همکاری با مشتریان و همکارانی که از نظر فیزیکی در محل حضور نداشتند به خوبی فراهم گردد. آموزش های RealWear و SystemActive شامل جلسات شبانه روزی برای سرعت بخشیدن به پرسنل Mace در نحوه ورود به کنفرانس ویدیویی و پیوستن به جلسات و همچنین مرور عملکردهای دوربین و جهت های فیلم برداری بوده  است.

منبع:

https://iotbusinessnews.com

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram