Kerlink-Zenner-scaled

به کار گیری بزرگ‌ترین شبکه لوراوان آلمان برای برق، گاز و آب

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای اینترنت اشیا کرلینک (Kerlink) و زنر (ZENNER) به تازگی در جهت استقرار بزرگ‌ترین شبکه لوراوان در کشور آلمان که شامل ۳۰۰۰ درگاه لوراوان کرلینک وایرنت می‌باشد، همکاری کرده‌اند.

این شبکه توسط نتزه که بزرگ‌ترین شرکت شبکه توزیع برای برق، گاز و آب می‌باشد، در سومین ایالت بزرگ آلمان به نام بادن-وورتمبرگ اجرا می‌شود.

کرلینک که یکی از ارائه دهندگان پیشرو در زمینه راهکارهایی برای طراحی، راه اندازی و اجرای شبکه‌های اینترنت اشیا لوراوان خصوصی و عمومی است، مجموعه‌ای کامل از لوازم شبکه صنعتی، بهترین هسته شبکه، نرم‌افزار مدیریت و عملیات، و برنامه‌های ارزش افزوده را ارائه می‌دهد. این شرکت تا کنون بیش از ۱۲۰,۰۰۰ نصب در ۶۹ کشور در زمینه تمامی زیرساخت های اولیه اینترنت اشیا داشته است.

شرکت زنر نیز که ارائه دهنده راهکارهای اینترنت اشیاست، یکی شرکت تابعه از شرکت بین‌المللی زنر GMBH & Co و بخشی از گروه مینول زنر است. شرکت بین‌المللی زنر، راهکارهای نوآورانه سیستمی مبتنی بر فناوری های اینترنت اشیا را به عنوان بخشی از استراتژی دیجیتالی شدن خود استفاده می‌کند، که این راهکارها از توسعه پروژه گرفته تا دستیابی به داده‌های اندازه‌گیری و پردازش برنامه ها توسط کاربر نهایی را شامل می‌شود. این شرکت که بر دیجیتالی شدن صنایع عرضه آب و برق تمرکز دارد، مجموعه‌ای عظیم و متنوع از محصولات، راهکارها و خدمات را به صورت جهانی ارائه می‌دهد. گروه مینول زنر مجری بزرگ‌ترین شبکه لوراوان در آلمان است این زیرساخت هم‌اکنون شامل بیش از ۶۰۰۰ درگاه اینترنت اشیا است که به وسیله آن بیش از ۸۰۰,۰۰۰ دستگاه و حسگر اندازه‌گیری بر روی شبکه‌های لوراوان به برقراری ارتباط می‌پردازند.

دکتر جرالد تراپنز، مدیر رشد تجاری راهکارهای اینترنت اشیای زنر می‎گوید: “این عملیات بزرگ در بادن-وورتمبرگ، نشان‌دهنده مقیاس‌پذیری، قابلیت انعطاف و قوی بودن فوق‌العاده شبکه‎های لوراوان، و قابلیت اعتماد درگاه‌های لوراوان کرلینک می‌باشد. انعطاف‌پذیر بودن تنظیمات کرلینک باعث شده است که سخت‌افزار قابل اطمینان آن به آسانی با پلتفرم المنت اینترنت اشیای ما سازگاری داشته باشد – که یک میان‌افزار جامع برای دستگاه، شبکه، داده و مدیریت کاربر است.”

اتین گیدوسی مدیرکل حساب کرلینک می‌گوید: “همکاری ما با شرکت راهکارهای اینترنت اشیای زنر بخش مهمی از توسعه تجارت کرلینک در آلمان است و اثباتی دوباره برای بهترین بودن کیفیت محصولات ما برای شبکه‌های اینترنت اشیای خصوصی صنعتی می‌باشد. کرلینک با بهره‌گیری از تجربیات میدانی قوی خود و تجهیزاتی که در محیط‌های موردنیاز مستقر شده‌اند، بهترین درگاه‌هایی را ارائه می‌دهد که برای بهبود عملکرد رادیویی به خصوص در تنظیمات سلولی با تراکم بالا ۳G یا ۴G همچون مناطق شهری طراحی شده اند.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram