Inpixon-location-basedtechnology-apps

ارائه خدمات مکان محور مبتنی بر اینترنت اشیا برای مقابله با ویروس کرونا

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

اینپیکسون، یک کمپانی پیشرو در داده‌های داخلی و متخصص در تحویل هوش داخلی، اعلام کرد بعضی از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های تکنولوژی مبتنی بر موقعیت مکانی خود را بدون دریافت هیچ گونه هزینه‌ یا با نرخ کم (بسته به راه‌حل) در اختیار ارائه دهندگان خدمات مراقبت سلامت و دیگر سازمان‌هایی قرار می‌دهد که به دنبال راه‌حل جهت کمک به کنترل شیوع ویروس کووید-۱۹ یا مدیریت تاثیر این پاندمی جهت اطمینان از امنیت و سلامت شهروندان هستند.

راه‌حل‌های هوش داخلی اینپیکسون می‌تواند بیمارستان‌ها و دیگر فضاهای داخلی را با وسایلی مجهز کند که آگاهی و دید موقعیتی نسبت به حرکت افراد و تجهیزات ایجاد کرده و خطرات احتمالی را شناسایی می‌کند. این تکنولوژی که شامل نقشه‌های داخلی، تگ‌ها و سنسورهای موقعیت مکانی و تحلیل‌هاست می‌تواند به مدیریت چندین مورد کاربردی ضروری از جمله آنچه در زیر می‌بینید کمک کند:

  • توزیع نقشه‌هایی با کد رنگی و تقریبا بلادرنگ برای بیماران و کادر درمان که مناطق قرنطینه و جمعیت عمومی، بخش‌های بسته و غیره را نشان می‌دهد.
  • راهنمایی بیماران در مسیرهای مورد نظر. استفاده از ناوبری هوشمند داخلی به منظور هدایت بیماران به ورودی‌های خاص و مسیرهای مورد نظر در مرکز و کمک به کاهش تماس و ازدحام.
  • مکان یابی و دیداری سازی دارایی‌ها و افراد. ردیابی منابع کمیاب مانند ونتیلاتورها، ویلچرها و برانکارها و غیره. فعال کردن هشدارها در زمان ورود و خروج دارایی‌ها در مناطق مشخص شده. یافتن کارمندان اصلی و ردیابی رفت و آمدهای بیماران.
  • ثبت و پخش حرکت دستگاه برای ردیابی تماس در مناطق مختلف.
  • دیداری سازی داده‌های داخلی به صورت زنده روی نقشه‌ی مرکز. نمایش داده‌های سنسور اینترنت اشیا روی نقشه (دمای اتاق، سلامت تحهیزات و غیره).
  • تحلیل تعداد افراد و دارایی‌ها، ثبت زمان و رفت و آمدها جهت ارزیابی شرایط و شناسایی روندها. استفاده از تحلیل‌های پیش گویانه مبتنی بر داده‌های تاریخی.

نادر علی، مدیرعامل اینپیکسون می‌گوید: “این پاندمی در سراسر دنیا فراگیر شده و در تمام جنبه‌های زندگی ما خلل ایجاد کرده است. ما می‌خواهیم با پر کردن فضاهای داخلی با ابزار و تکنولوژی‌های مورد نیاز جهت افزایش میدان دید، مدیریت منابع کمیاب و کاهش تماس‌های غیرضروری به فرایند بهبود کنترل شرایط کمک کنیم.”

” بایستی به سازمان‌ها راه‌حل‌هایی ارائه داد و به آن‌ها در مدیریت و کنترل تاثیر این ویروس در ۱۲ تا ۱۸ ماه آتی کمک کرد. تکنولوژی ما می‌تواند در این زمان نامعلوم تا حدی قطعیت را بالا برد. اینپیکسون می‌تواند چه با کاهش خطر تماس گروه‌های مبتلا با دیگران یا ردیابی تماس جهت تشخیص حرکت خطر مبتلا، به چندین مورد کاربردی مبتنی بر موقعیت مکانی توان بخشد و هوشی بسیار باارزش ارائه کند. “

” تیم ما به این واقعیت بسیار حساس است که بسیاری از سازمان‌های تحت تاثیر که از راه‌حل‌های ما بهره‌مند هستند در حال حاضر مشغول پاسخ به تقاضاهای روزانه هستند. زمانیکه زمان مناسب فرا برسد، ما این سازمان‌ها را تشویق می‌کنیم تا باور کنند می‌توانند از تکنولوژی هوشمند داخلی کمپانی بهره‌مند شده و برای کمک به عموم تلاش کنند. ما از کسانی که در خط مقدم این پاندمی خدمت می‌‌کنند و پرسنل آن‌ها به منظور کمک به ارائه‌ی راه‌حل‌ها در زمان مورد نیاز ایستادگی می‌کنند بسیار سپاسگزاریم.”

متخصصان سلامت عمومی دولت به دنبال حمایت کمپانی‌های سازنده‌ی تکنولوژی هستند تا راه‌هایی که بتوان از داده‌های موقعیت مکانی در این شرایط بحرانی استفاده کرد را آزمایش کنند. تکنولوژی موقعیت مکانی در مبارزه با این پاندمی نقشی محوری ایفا می‌کند و اینپیکسون از سازمان‌ها می‌خواهد تا اقدامات لازم را انجام داده و چگونگی تضمین سلامت عمومی را بررسی کنند. ما در رویارویی با یک اختلال جهانی مانند آنچه امروز شاهد آن هستیم بایستی تمام راه‌های کمک تکنولوژی و نوآوری به ما و مجهزسازی با ابزارآلاتی برای حفظ جانمان در اختیارمان قرار می‌دهند را بررسی کنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram