warehouse-pallets-1280x720

عرضه پالت های متصل برای حمل و نقل هوشمند

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

 

کمپانی سِمتِک اعلام کرد که پالت اِلاینس دستگاه‌های لورا و پروتکل لوراوان را با پلتفرم پایش لجستیک مبتنی بر اینترنت اشیا اینِلی‌پالت ادغام کرد.

پلتفرم اینِلی‌پالت در صنعت لجستیک اولین در نوع خود است و با ادغام سنسورهای موقعیت مکانی و محیط زیستی با پالت‌های چوبی که بیش از ۹۰% بازار پالت در سراسر دنیا را تشکیل می‌دهد، امکان مدیریت پالت در مقیاس شرکتی را فراهم می‌کند.

مایکل جونز یکی از مدیران پالت اِلاینس می‌گوید:” پلتفرم اینتلی‌پالت دستگاه‌های لورا را در پالت‌های چوبی ادغام کرده تا در مسافت‌های دور داده‌های عمیق و دقیقی ارائه کند و مدیران بتوانند کارایی لجستک عملیات‌های خود را بهینه کرده، پالت‌ها را در زنجیره‌ی سرد و کاربردهای بلاکچین دارویی ادغام کرده و در سطح پالت‌ها داده جمع آوری کرده و گستره‌ی عظیمی از الزامات تجاری را رفع کنند.”

” دستگاه‌های لورا و پرتکل لوراوان شرکت سمتک هزینه‌های عملیاتی را با ارائه‌ی ترکیب ایده‌آلی از توان پایین به همراه سادگی و انعطاف پذیری در اجرا کاهش می‌دهد تا اپلیکیشن‌های ردیابی قابل اعتماد با طول عمر باتری متناسب با صنعت خلق کند.”

پالت‌های چوبی در صنعت لجستیک و حمل و نقل، نشان دهنده‌ی استاندارد اقتصادی، پایدار و سفارشی است. هرچند، راه‌حل‌های موروثی و اقدامات صنعتی روش‌های محدود و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر را برای ردیابی موقعیت مکانی پالت‌ها ارائه می‌کنند. پلتفرم اینترنت اشیا پالت‌الاینس داده‌های جامعی در زمینه‌ی محیط و موقعیت مکانی هر پالت ارسال کرده و به صورت قابل اعتمادی این دارایی‌ها را از طریق زنجیره‌ی تامین از تولیدکننده تا کاربرنهایی، از جمله در زمان ترانزیت، ردیابی می‌کند.

پالت‌های مجهز به سنسورهای مبتنی بر لورا به صورت یکپارچه با پالت‌های موجود و زیرساخت‌های شبکه‌ای ادغام شده و برای ارسال داده‌های دور بُرد، دقیق و بلادرنگ در مورد موقعیت مکانی و وضعیت پالت از شبکه‌های لوراوان بهره می‌برد.

پلتفرم‌های منعطف مبتنی بر لوراوان قابلیت‌های ردیابی سفارشی از جمله اعلام ورود/خروج از منطقه‌ی جغرافیایی، زمان توقف و رسیدن/خروج از هاب‌های تعیین شده و پایش‌های محیطی برای فاکتورهایی مانند دما، رطوبت و حرکت را ارائه می‌کنند. مدیران به منظور بهینه سازی جریان کاری لجستیک و حفظ دارایی‌ها، این داده‌ها را از طریق اپلیکشن‌های شخص ثالث مبتنی بر ابر بررسی می‌کنند.

مارک پگولو، معاون بخش اینترنت اشیا در گروه وایرلس و سنجش محصولات کمپانی سمتک می‌گوید:” راه‌حل‌های یکپارچه‌ی لوراوان برای نظارت بر موقعیت جغرافیایی و لجستیک به مشتریان این امکان را می‌دهد که ناکارآمدی‌ها را کاهش داده و پردازش‌ها را بهینه کنند.”

“دستگاه‌های لورا انبوه مدیریت دارایی را امکان پذیر کرده و پالت الاینس می‌تواند توسعه را تسهیل کرده و پلتفرم‌های اینترنت اشیا منعطفی بسازد که وضعیت و موقعیت مکانی پالت‌ها را در مناطق گسترده، از جمله در زمان ترانزیت، گزارش و کنترل کند. این بینش پیشرفته و بلادرنگ برای کاربران نهایی ارزشمند است و به آن‌ها اجازه می‌دهد فرآیندهای بازگشت سرمایه‌ی خود را بهینه کنند.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram