smart-farming-agriculture-soil

ارایه راه حل های آماده به کار در حوزه اینترنت اشیا در همکاری مشترک شرکت های پیشرو

در ۲ دقیقه این متن را بخوانید

چند روز پیش شرکت سنت خبر همکاری خود با تی‌سیستم آمریکای شمالی، یکی از ارائه‌دهندگان پیشرو و مستقل خدمات دیحیتال و راه‌حل‌های یکپارچه برای مشتریان تجاری، را در زمینه‌ی راه‌حل‌های یکپارچه و مشارکت تجاری منتشر کرد.

در حال حاضر تی‌سیستم چندین بسته راه‌حل برای گسترش و میدریت کاربردها ارائه می‌دهد، از جمله‌ی این راه‌حلها می‌توان به سنسورهای لورا وان، دروازه‌ها، برنامه‌های اتصال شبکه‌ی سنت و یکپارچه‌سازی با پلتفرم ابری اینترنت اشیا تی‌سیستم اشاره کرد. این بسته‌های اینترنت اشیا که کاربردهای بیرونی و داخلی را پشتیبانی می‌کنند، به شرکت‌ها در صنایع مختلف اجازه می‌دهند تا تصمیمات مهم کسب و کاری را اتخاذ کنند. قیمت گذاری ماهانه‌ی کلی، شروع از کم و رشد سریع را ساده می‌کند. بسته‌ها شامل موارد زیر هستند:

امنیت. در فضای محدود حرکت، حضور و حالت‌های باز و بسته را شناسایی می‌کند.

شناسایی کربن دی اکسید. تشخیص آلودگی فضای داخلی از قرار گرفتن انسان در معرض کربن دی اکسید جلوگیری می‌کند.

شناسایی نشت آب. سنجش نور مرئی با پایش دما و رطوبت برای کاربردهای اتاق هوشمند.

مدیریت روشنایی. سنجش نور محیط روشنایی در فضاهای اداری و فضای داخلی بسته را خودکار می‌کند.

اشتغال میز/صندلی. کنترل استفاده‌ی فردی میز/صندلی به منظور بیشینه سازی استفاده از فضا.

کنترل آبیاری. ارائه‌ی اندازه‌گیری مقدارحجمی آب، دما و رسانایی الکتریکی کاربردهای کشاورزی و شهر هوشمند.

برودت. سنجش دمای یخچال برای نظارت و مدیریت موجودی محصول.

دکمه‌ی اضطراری. سیستم اعلان اورژانسی برای کارمندان.

الکس مارتینِز، رئیس تکنولوژی‌های نوظهور تی‌سیستم می‌گوید:

ˮ راه‌حل‌های انتها به انتها در دنیای تکه تکه‌ی اینترنت اشیا چیزی است که تی‌سیستم نه تنها جهت نوآوری بلکه برای افزودن ارزش به مشتریان در تمامی صنایع عرضه می‌کند. توانایی ما در ارائه‌ی داده‌های ارزشمند دقیق و تکرار پذیر و انتخاب بهترین همکاران در اکوسیستم، مانند سِنِت، برای مشتریان نهایی و مشترک ما بازی دو سر برد است.

راه‌حل‌های تماما یکپارچه‌ از قابلیت همکاری و سهولت اجرا اطمینان حاصل کرده و بازدهی بیشتر همراه با هزینه‌ی کمتری را فراهم می‌کنند. مدل‌های اجرای شبکه‌ منعطف، دسترسی به مجموعه‌ی غنی از ابزارهای مبتنی بر ابر برای مدیریت کاربردها و خدمات و پشتیبانی حرفه‌ای در کلاس جهانی به مشتریان اجازه می‌دهد در صورت نیاز به گسترش کسب و کار خود، پیاده‌سازی و اجرای راه‌حل‌های اینترنت اشیا را در همان شبکه‌ی لوراوان به ثمر رسانند.

بروس چاترلی، مدیرعامل سنت می‌گوید:” همکاری ما با تی‌سیستم مثالی از نحوه‌ی رشد سریع اکوسیستم لوراوان است که راه‌حل‌های تماما یکپارچه و سود محسوسی را برای مشتریان در بازار به ارمغان می‌آورد. ما با گام‌های دیگری در جهت یادگیری، اجرا و توزین راه‌حل‌های انتها به انتها، با کمک دستگاه‌های متصل و داده‌ها فرصت‌های جدیدی برای نوآوری چه در کاربرد و چه عمل خلق می‌کنیم.”

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram