GN_e7fe1e8a-fimage_story

اتصال و ردیابی سریع دستگاه‌های اینترنت اشیا تنها در چند دقیقه

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

مونارک گو (Monarch Go) یک دستگاه دارای مجوز از وریزون است که در مقایسه با ماژول‌های پیشین، امکان اتصال دستگاه‌های بیسیم اینترنت اشیا به شبکه LTE وریزون را در کمترین زمان ممکن می‌سازد. این دستگاه دارای آنتن ال تی ای بهینه شده و یک سیم کارت اینترنت اشیا تینگ اسپیس از پیش نصب شده است، که اتصال سلولی را برای سازندگان دستگاه‌ها یکپارچه می‌سازد. وریزون اولین شرکتی است که این نوآوری بسیار جدید را مورد تایید قرار داده است.

وریزون دو محصول مونارک گو و مونارک گو جی پی اس را راه‌اندازی کرده است، این دو محصول LTE-M توسط وریزون تایید شده‌اند و برای شرکت‌هایی که به دنبال ردیابی سریع دستگاه‌های تجاری بیسیم اینترنت اشیا هستند، می‌توانند گزینه بسیار مناسبی باشند.

این شرکت اولین کسب‌وکار در جهان است که اجزای مودم همه‌کاره سیکوانس (Sequans) را مورد تایید قرار داده است.

دستگاه‌های مورد تایید وریزون – مونارک گو و مونارک گو جی پی اس که به محض اتصال شروع به کار می‌کنند، بر اساس ماژول LTE-M مونارک GM01Q ارتباطات سیکوانس طراحی شده اند. دستگاه‌های مورد تایید وریزون دارای آنتن LTE بهینه شده و یک سیم کارت اینترنت اشیا تینگ اسپیس هستند و با حذف نیاز به طراحی‌های طولانی اضافه و چرخه‌های آزمایشی، کوتاه‌ترین راه ممکن تا بازار را به سازندگان دستگاه‌ها ارائه می‌دهند.

مونارک گو و مونارک گو جی پی اس دارای قابلیت‌های اختیاری بلوتوث و سیستم ماهواره‌ای ردیابی جهانی هستند. مونارک گو را می‌توان بلافاصله به صورت آنلاین فعال نمود. کاربر فقط باید یکی از برنامه‌های اتصال اینترنت اشیا تینگ اسپیس را انتخاب نموده و هزینه آن را با کارت اعتباری خود بپردازد. خانواده دستگاه‌های مونارک گو هم اکنون در ایالات متحده آمریکا قابل دسترسی هستند، و انتظار می‌رود که تا آخر امسال در سطح جهانی قابل دسترسی باشند. از طریق شرکت اونت که ارائه دهنده راهکارهای فناوری است، می‌توانید مونارک گو را تهیه نمایید.

برایان مکیوم معاون وریزن می‌گوید:

“مونارک گو یک شتاب دهنده موثر و اولین نوع خود در صنعت است که نه تنها زمان بازاریابی را به شدت کاهش داده و به حداقل می‌رساند، بلکه با نیاز به مجوز کم، مشتریان ما را از ریسک و خطر دور می‌سازد. مونارک گو که بر اساس فناوری پیشرو مونارک سیکوانس طراحی شده است، یک راهکار قدرتمند به همراه قابلیت‌های اساسی اینترنت اشیا است، که شامل مصرف نیروی بسیار کم می‌شود. این دستگاه به خوبی کار می‌کند و شرکای ما بسیار قدردان آن هستند.”

ژرژ کرم مدیرعامل سیکوانس می‌گوید: “هنگامی که سازندگان دستگاه‌های بخواهند دستگاه‌های سلولی نسل آینده را به بازار عرضه کنند، هزینه و زمان دو عامل بازدارنده بزرگ برای آن‌ها هستند. مونارک گو در شبکه ال تی ای وریزون همراه با پلتفرم اینترنت اشیا تینگ اسپیس امکان اتصال آسان اشخاص ثالث به خدمات ابری را میسر می‌سازد. ما بر این باوریم که این امر می‌تواند بازار را دچار تحول عظیمی سازد.”

یکی از اولین شرکت‌هایی که قابلیت‌های مونارک گو را مورد سنجش قرار داد، گوفوتون (Go!FOTON) بود که یک تولیدکننده جهانی راهکارهای فیبرنوری است. این شرکت اخیراً یک پایانه فیبر خارجی با هوش پردازنده را به کار گرفته است که باعث افزایش دید بی‌سابقه‌ای در سرتاسر شبکه می‌شود که شامل قدرت نوری درون خطی دو جهته، سنجش درگیری پورت یا درگاه، اندازه‌گیری‌های محیطی، و نظارت اجرایی و انتقال داده به مدیریت شبکه برای اعلان و اخطار می‌باشد.

دیوید زی چن مدیر ارشد فناوری گوفوتون می‌گوید: “مونارک گو باعث آسان شدن یکپارچگی با شبکه وریزون شد و برای ما این امکان را فراهم آورد تا بر حوزه تخصص خود تمرکز کنیم. ما توانستیم تنها در یک هفته محصولات اینترنت اشیای جدید خود را به صورت بیسیم فعال سازیم، که بسیار سریع‌تر از حد تصور ما بود و شبکه OSP را نیز قابل مشاهده نمود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram