LTE-M-vs-LTE_636774548600225078

راه اندازی شبکه سلولار LTE-M برای ارتباط گسترده اینترنت اشیا

در < 1 دقیقه این متن را بخوانید

یو.اس. سِلولار اعلام کرد که شبکه‌ی ال‌تی‌ای مناسب اینترنت اشیا خود را در بیش از ۹۰% از ایستگاه های سلولی در سراسر ایالات متحده راه اندازی کرده‌است و قصد دارد تا در دومین فصل سال ۲۰۲۰ این پوشش‌ را به ۱۰۰% برساند.

شبکه‌ی ال‌تی‌ای مسیری قابل اعتماد، ایمن و مقرون به صرفه برای کسب‌وکارهایی است که می‌خواند مقدار زیادی از دستگاه‌های اینترنت اشیا را هم در مناطق شهری و هم روستایی و محیط‌های دور دست متصل کنند.

ال‌تی‌ای-ام استاندارد جهانی است که برای اتصال اینترنت اشیا طراحی و بهینه سازی شده است. شبکه‌ی ال‌تی‌ای‌-ام متعلق به یو.اس. سلولار به دلیل شبکه‌ی گسترده‌ی کم توان (LPWAN) که با هزینه‌ی کمتر پوشش گسترده‌تری ارائه می‌کند، برای راه‌حل‌های اینترنت اشیا، از جمله مدیریت ناوگان و دارایی، پایش مخزن، کنتور هوشمند و دیگر کاربردها بسیار ایده‌آل است. دستگاه‌های کم توان یا محدود به باتری ال‌تی‌ای-ام را می‌توان برای پیاده‌سازی انبوه در کاربردها و اجراهای اینترنت اشیا، با پیچیدگی و هزینه‌ی کمتری ساخت.

جیم آنِتسبرگر، معاون فروش تجاری یو.اس. سلولار می‌گوید:” شبکه‌ای ال‌تی‌ای-ام ما، قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی برای مشتریان تجاری و دولتی ما به ارمغان می‌آورد و مجموعه‌ی کاملا جدیدی از موارد کاربرد را برای کمک به بهبود عملکرد و رشد کسب و کارشان، در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.”

“ما می‌خواهیم با ارائه‌ی راه‌حل‌های متناسب با نیازهای خاص مشتریانمان، آینده‌ای موفق برای آن‌ها رقم بزنیم. ما با همکاری فروشندگان و مشتریان خود می‌توانیم پتانسیل شبکه‌ی ال‌تی‌ای-ام خود را افزایش دهیم.”

در حال حاضر یو.ای. سلولار از چندین ماژول‌ ال‌تی‌ای-ام، از جمله تِلیت ME910C1-WW و ME910C1-NA، کوکتل BG96 و یو-بلاکس SARA-R410M پشتیبانی می‌کند، و قرار است فروشندگان بیشتری به جمع آن‌ها اضافه شوند. با رشد و تحول شبکه‌ی ال‌تی‌ای-ام این کمپانی،  از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی رونمایی خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram