راه اندازی شبکه سلولار LTE-M برای ارتباط گسترده اینترنت اشیا

یو.اس. سِلولار اعلام کرد که شبکه‌ی ال‌تی‌ای مناسب اینترنت اشیا خود را در بیش از ۹۰% از ایستگاه های سلولی در سراسر ایالات متحده راه اندازی کرده‌است و قصد دارد تا در دومین فصل سال ۲۰۲۰ این پوشش‌ را به ۱۰۰% برساند.

شبکه‌ی ال‌تی‌ای مسیری قابل اعتماد، ایمن و مقرون به صرفه برای کسب‌وکارهایی است که می‌خواند مقدار زیادی از دستگاه‌های اینترنت اشیا را هم در مناطق شهری و هم روستایی و محیط‌های دور دست متصل کنند.

ال‌تی‌ای-ام استاندارد جهانی است که برای اتصال اینترنت اشیا طراحی و بهینه سازی شده است. شبکه‌ی ال‌تی‌ای‌-ام متعلق به یو.اس. سلولار به دلیل شبکه‌ی گسترده‌ی کم توان (LPWAN) که با هزینه‌ی کمتر پوشش گسترده‌تری ارائه می‌کند، برای راه‌حل‌های اینترنت اشیا، از جمله مدیریت ناوگان و دارایی، پایش مخزن، کنتور هوشمند و دیگر کاربردها بسیار ایده‌آل است. دستگاه‌های کم توان یا محدود به باتری ال‌تی‌ای-ام را می‌توان برای پیاده‌سازی انبوه در کاربردها و اجراهای اینترنت اشیا، با پیچیدگی و هزینه‌ی کمتری ساخت.

جیم آنِتسبرگر، معاون فروش تجاری یو.اس. سلولار می‌گوید:” شبکه‌ای ال‌تی‌ای-ام ما، قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی برای مشتریان تجاری و دولتی ما به ارمغان می‌آورد و مجموعه‌ی کاملا جدیدی از موارد کاربرد را برای کمک به بهبود عملکرد و رشد کسب و کارشان، در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.”

“ما می‌خواهیم با ارائه‌ی راه‌حل‌های متناسب با نیازهای خاص مشتریانمان، آینده‌ای موفق برای آن‌ها رقم بزنیم. ما با همکاری فروشندگان و مشتریان خود می‌توانیم پتانسیل شبکه‌ی ال‌تی‌ای-ام خود را افزایش دهیم.”

در حال حاضر یو.ای. سلولار از چندین ماژول‌ ال‌تی‌ای-ام، از جمله تِلیت ME910C1-WW و ME910C1-NA، کوکتل BG96 و یو-بلاکس SARA-R410M پشتیبانی می‌کند، و قرار است فروشندگان بیشتری به جمع آن‌ها اضافه شوند. با رشد و تحول شبکه‌ی ال‌تی‌ای-ام این کمپانی،  از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی رونمایی خواهد شد.

منابع خبر :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =