Alfresco-and-Tech-Mahindra-Introduce-Four-Jointly-Developed-AI-IoT-Solutions-for-Insurance-Companies

همکاری مشترک برای به کارگیری هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در صنعت بیمه

در ۴ دقیقه این متن را بخوانید

شرکت آلفرسکو در زمینه تولید نرم‌افزارهای متن‌باز محتوا، مدیریتی و پردازشی کار می‌کند. تک ماهیندرا نیز یک فراهم‌کننده پیشروی سرویس‌ها و راهکارهای مهندسی مجدد، مشاوره و انتقال دیجیتال است. این دو شرکت امروز چهار محصول مشترک خود در زمینه راه‌کارهای اینترنت اشیا/هوش مصنوعی برای شرکت‌های بیمه معرفی کرده‌اند. این همکاری تخصص و تجربه تک ماهیندرا در صنعت بیمه را با پلتفرم قدرتمند دیجیتال کسب و کار آلفرسکو به منظور ایجاد راه حل هایی برای مدیریت ریسک، صدور خودکار، چت روم خودآموز و مدیریت هوشمندانه مطالبه‌ها ترکیب می کند.

 

گوتام باسین، مدیر خدمات مالی و بیمه این شرکت گفت: “شرکت های بیمه برای دستیابی به مشتری بیشتر و ایجاد جریان جدید درآمد، دائماً برای جذب مشتریان دیجیتال جدید رقابت می کنند. آنها برای موفقیت باید پیشنهادهای فعلی خود را دوباره معرفی کنند و راه حلهای جدیدی ارائه دهند که هم برای دارندگان بیمه نامه و هم برای ارائه دهندگان جذاب باشد. همکاری تک ماهیندار و آلفرسکو به عنوان بخشی از امتیازنامه TechMNxt ما ، چهار برنامه کاربردی نوآورانه ایجاد کرده است که به شرکتهای بیمه کمک می کنند محصولات جدیدی را توسعه داده ، پیشنهادهای فعلی خود را بهینه کرده و تجربه پیشرفته ای را به مشتریان ارائه دهند.

دینشکومار شانکارنارایان، رئیس بخش پیشنهادات تجربه دیجیتال شرکت ماهیندرا گفت: “قابلیت های ابری آلفرسکو و پلتفرم کسب و کار دیجیتالی با ماموریت کلی شرکت ماهیندرا در زمینه ارائه خدمت به مشتریان دیجیتال، هم سو است. استفاده از بستر تجاری دیجیتال آلفرسکو به عنوان مکانی برای مدیریت محتوای ابر بومی، دستیابی به مشارکت وابسته به شرایط و ارزش محور مشتری در بیمه از طریق اکوسیستم های متصل را به همراه دارد. این متخصص شرکت ماهیندرا ۴ راهکاری را نام برد که شرکت‌های بیمه می‌توانند با آنها فعالیت‌های خود را باز تعریف کنند و خدمات بهتری به مشتری خود ارائه کنند:

هوشمند سازی مدیریت ریسک (IRMS) – یک چارچوب مدیریت ریسک است که همه جنبه های مدیریت ریسک را در یک راه حل واحد شامل نظارت بر ریسک ، پروفایل ، تجزیه و تحلیل در معرض ریسک قرار گرفتن و مدیریت آن را ارائه می‌کند. این چارچوب به منظور ادغام با سیستمهای مختلف مدیریت ، خط مشی ها و یا ادعاهای مختلف طراحی شده است تا بتواند ریسک را مدیریت کند و دیدی جامع نسبت به تعهد خرید و همچنین پشتیبانی از کنترل ضرر را ارایه دهد. ارائه دهندگان می توانند برای ارزیابی ریسک پوشش و مطالبات مربوط به ضرر و زیان املاک ، خطرات حوادث زندگی و بیمه املاک با استفاده از محصولات پوشیدنی (یا سایر دستگاه های اینترنت اشیا) همراه با آنالیز و هوش مصنوعی استفاده کرده و با استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته، امکان ایجاد جریان جدید درآمد را فراهم کنند.

تعهد خرید بدون واسطه – رویکردی تحت عنوان بیمه کاملاً دیجیتالی شده است که کلیه ارتباطات واسط را حذف می کند و ارائه دهندگان بیمه با فروش مستقیم و بهبود خدمات به شکل مستقیم از طریق پردازش در کانال هازخدماتشان ارائه می دهند.

IntelliClaims – یک راه حل پردازش خودکار ادعای مبتنی بر هوش مصنوعی است که با ربات های چت و سیستم های پردازش اسناد و مدارک پشتیبان همراه می‌شود، اسناد مطالبات را خلاصه می کند و اقداماتی را برای کنترل کنندگان مطالبات ارائه می دهد.

IntelliChat – یک NLP خودآموز (برنامه نویسی عصبی-زبانی) و بات (BOT) مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند به سؤالات پاسخ دهند، به عنوان یک راهنمای هوشمند به وبسایت سرویس دهندگان خدمت‌رسانی کند، به ماموران بیمه با ایجاد پرونده کمک کند و به عنوان یک دستیار هوشمند عمل کند تا به مشتریان بالقوه کمک کند تا پوشش های مربوطه را بفهمند. آلفرسکو خاطرنشان کرد: قدرت متحول کننده پیشرفته محتوا ، فرآیند و بستر مدیریتی ما به ارائه دهندگان بیمه این امکان را می دهد تا با دسترسی بلادرنگ به محتوا – هر کجا که در آن باشند – به منافع کامل دیجیتالی شدن و توسعه گردش کار سریع دست یابند. این مسئله به نوبه خود، آن‌ها را قادر می‌سازد که با کارآمدی بیشتری عمل کنند، خدمات جدید ارائه دهند، رشد خود را افزایش دهند و به آن‌ها کمک می‌کند که مناسب‌ترین و موردنیازترین پوشش را پیدا کنند.

درباره تک ماهیندرا

تک ماهیندرا دنیایی متصل به هم را به نمایش می‌گذارد و تجربیات خلاقانه و مبتنی بر مشتری را در دنیای فناوری اطلاعات محقق می کند و شرکت‌ها، انجمن و جوامع رو به رشد را قوی‌تر می‌کند. ما یک شرکت ۴.۹ میلیارد دلاری با ۱۳۱،۵۰۰+ متخصص در ۹۰ کشور هستیم که به ۹۴۶ مشتری جهانی از جمله  ۵۰۰ شرکت لیست فورچون کمک می کنیم.

پلتفرم‌های نوآورانه، تجربیات طراحی دیجیتال و همگرا و دارایی‌های ما که توانایی استفاده مجدد دارند، بسیاری از تکنولوژی‌ها را به هم متصل می‌کنند تا ارزش کسب و کارها و تجربیات ذی‌نفعانمان را به میزان محسوسی بالا ببرند. تک ماهیندرا بالاترین رتبه را در میان شرکت‌های غیرآمریکایی در لیست ۱۰۰شرکت برتر دیجیتالی فوربس در سال ۲۰۱۸ و لیست ۵۰ شرکت برتر آسیا فوربس در سال ۲۰۱۸ ، دارد.

تک ماهیندرا بخشی از گروه ۲۱ میلیارد دلاری ماهیندرا است که بیش از ۲۰۰،۰۰۰ نفر را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان استخدام کرده است.

در مورد آلفرسکو

شرکت آلفرسکو  یک شرکت نرم افزاری منبع باز است که یک بستر تجاری دیجیتال، متمرکز مبتنی بر ابر، محتوا و فرآیندهای آن را ایجاد و روانه بازار می کند. این پلتفرم، مستقل و یکپارچه است و از صفر توسط شرکت آلفرسکو ایجاد شده و برای دیجیتالی کردن فرآیند‌ها، مدیریت محتوا و کنترل اطلاعات به شکل امن استفاده می شود. آلفرسکو توسط بیش از ۱۳۰۰ سازمان پیشرو در صنعت از جمله سیسکو ، موزه حقوق بشر کانادا، ناسا، نیروی دریایی ایالات متحده و … استفاده می شود.

آلفرسکو که در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد ، دفتر مرکزی خود را در بوستون ، ایالات متحده و دفتر عملیاتی خود را در آتلانتا، مایدنهد و شهر لندن انگلیس و سیدنی استرالیا تاسیس کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آلفرسکو ، لطفاً به سایت http://www.alfresco.com مراجعه کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram