inpixon-wins-iot-sensor-product-of-the-year-award

جشنواره سالانه دستاوردهای اینترنت اشیا، بهترین محصول در حوزه سنسورها را معرفی کرد

در ۳ دقیقه این متن را بخوانید

در ۸ ژانویه سال ۲۰۲۰ شرکت Inpixon (INPX)، پیشرو در زمینه داده های فضاهای سرپوشیده و متخصص در هوشمندسازی فضاهای بسته، امروز اعلام کرد که Inpixon Sensor 4000 (سنسور ۴۰۰۰ شرکت Inpixon) این شرکت به عنوان برنده جایزه “محصول سال در زمینه بهترین سنسور اینترنت اشیا” در چهارمین جشنواره سالانه دستاوردهای اینترنت اشیا از طرف سازمان اینترنت اشیا انتخاب شد. سازمان دستاوردهای اینترنت اشیاء، سازمانی پیشرو در هوشمندسازی بازار است که برترین شرکت ها، فناوری ها و محصولات را در بازار جهانی اینترنت اشیاء (IoT) اتتخاب و شناسایی می کند.

Inpixon Sensor 4000 سنسوری با فرکانس رادیویی چندکاناله (RF) است که به صورت پویا فن آوری های Wi-Fi، بلوتوث، RFID سلولی و فعال را پیمایش می کند. شرکت Inpixon نه تنها دستگاه های بی سیم را ردیابی می کند، بلکه آنها را در یک نقشه قرار می دهد تا تصویری از ساکنین و فناوری ساختمان نشان دهد. نظارت مقدماتی و هشدارها، نوعی آگاهی مکانی تقریباً لحظه ای ارائه کنند، و موتور اختیاری هوش مصنوعی مبتنی بر ابر نیز تحلیل های پیشرفته ای ارائه می دهد.

نادر علی، مدیر عامل شرکت Inpixon گفت: “مشتریان ما مزایای عمده استفاده از محصولات ما در دنیای واقعی را از راهکارهای Inpixon درک می کنند: از افزایش آگاهی مکانی فیزیکی در امنیت سایبری و شناسایی دستگاه گرفته تا مدیریت بازدید کنندگان و بهینه سازی فضای اداری. مفتخریم که به خاطر تشخیص نوآوری این شرکت و موفقیت در بازار سنسور اینترنت اشیا، جایزه دستاوردهای اینترنت اشیاء در سال ۲۰۲۰ را دریافت کرده ایم”.

در حالی که بسیاری از راهکارهای جایگزین فقط تکنولوژی های Wi-Fi یا بلوتوث را شناسایی می کنند، راهکار Inpixon، دستگاههای بی سیم را که از طیف وسیعی از سیگنال های RF ساطع می شوند، را شناسایی و مکان یابی می کند. علاوه بر این، دیگر لازم نیست دستگاه ها به شبکه وصل باشند و یا برنامه ای بر روی آنها نصب شده باشد. پوشش دستگاه بالاتر، با الگوریتم های پیشرفته و ورودی سنسور چندگانه ترکیب می‌شود تا راهکاری برای هوشمند سازی فضاهای سرپوشیده به مشتریان ارائه دهد.

جیمز جانسون (James Johnson)، مدیر عامل دستاوردهای اینترنت اشیا خاطر نشان کرد: ” شرکت Inpixon با ارائه کامل ترین و دقیق ترین تشخیص دستگاه و امکان تحلیل بازدید کننده و با تکیه بر اعتماد سازمان ها در سراسر جهان، در حال پیشرفت در این بازار شلوغ می باشد. سنسورهای چند بانده، چند کاناله و RF شرکت Inpixon، قابلیت تشخیص وایرلس قوی را ارائه می دهند، و منتظر دیدن نوآوری های مستمر شرکت Inpixon در دهه جدید هستیم”.

مأموریت جایزه سالانه دستاوردهای اینترنت اشیا، شناسایی نوآوران، رهبران و اندیشه ها از سراسر جهان در طیف وسیعی از مقوله های اینترنت اشیاء از جمله اینترنت اشیاء صنعتی و شرکتی، فناوری شهر هوشمند، خانه متصل به شبکه و اتوماسیون خانگی، خودروی متصل به شبکه و بسیاری چیزهای دیگر است. برنامه امسال بیش از ۳۷۰۰ نامزد از شرکت های سراسر جهان را به خود جلب کرد.

سنسور ۴۰۰۰ شرکت Inpixon، بخشی از پلتفرم داده های فضای سرپوشیده و مکان یابی در سطح سازمانی و دولتی شرکت Inpixon می باشد. این راهکار قابل توسعه می تواند مقیاسی را برای قرار دادن ساختمان ها، طبقات و مناطق متعدد تنظیم کند. همچنین این راهکار با ویژگی معماری باز، می تواند برای برنامه های هوشمند امنیتی و اطلاعاتی استفاده شود.

درباره دستاوردهای اینترنت اشیا

بخشی از دستاوردهای فن‌آوری، پلتفرم پیشرو در هوشمندسازی و تشخیص بازار برای نوآوری و رهبری فناوری در سطح جهانی، یعنی همان جایزه سالانه دستاوردهای اینترنت اشیا است که به تجلیل از برترین ها در فناوری ها، خدمات، شرکت ها و محصولات اینترنت اشیا اختصاص داده شده است. جایزه سالانه دستاوردهای اینترنت اشیا، فضایی برای شناسایی عمومی پیرامون دستاوردهای اینترنت اشیا شرکت ها و محصولات در مقوله‌هایی چون خانه متصل به شبکه و اتوماسیون خانگی، خودروی متصل به شبکه، اینترنت اشیا صنعتی و شهر هوشمند، استفاده از اینترنت اشیا و موارد دیگر را فراهم می آورد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت IoTBreakthrough.com مراجعه کنید.

درباره ی شرکت Inpixon

شرکت Inpixon® (INPX)، شرکتی در زمینه داده های فضاهای سرپوشیده است که در اخذ، تفسیر و دریافت محتوا برای داده های فضاهای سرپوشیده، و ترجمه آن به هوش عملی تخصص دارد. پلت فرم داده های مکانی فضاهای سرپوشیده این شرکت، داده های متنوعی از سنسورهای اینترنت اشیا، ثالث و اختصاصی جذب می کند که برای شناسایی و موقعیت یابی کلیه دستگاه های فعال سلولی، Wi-Fi و بلوتوث طراحی شده اند و از فرآیندی اختصاصی استفاده می کنند که ناشناس ماندن را تضمین می کنند. راهکار شرکت Inpixon با جفت شدن به موتور بسیار کارآمد تحلیل داده، الگوریتم انحصاری، و فن آوری پیشرفته نقشه برداری، توسط بسیاری از صنایع جهت استفاده بهتر از داده های فضاهای سرپوشیده به کار گرفته می شود. این ترسیم چند زمینه ای از داده های فضاهای سرپوشیده، باعث افزایش درآمد، کاهش هزینه ها و بالا بردن ایمنی کاربران می شود. مشتریان شرکت Inpixon می توانند از مزایای آگاهی مکانی، تحلیل، ترکیب سنسورها و اینترنت اشیاء (IoT) استفاده کنند تا از وضعیت مکان های سرپوشیده پرده برداری کنند. برای اطلاع از آخرین دیدگاه ها، Inpixon را در شبکه های اجتماعی LinkedIn و Twitter دنبال کنید و از وب سایت inpixon.com دیدن فرمایید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram