پکیج “تسلط بر اینترنت اشیا” تنها ۲۹ دلار

انقلاب اینترنت اشیا در حال ظهور است و ساخت سیستم­های هوشمند و ربات­های کاملا کاربردی برای انجام امورات منزل بدون تخصص مهندسی، آسانتر از همیشه شده است.

پکیج “تسلط بر اینترنت اشیا” به شما همه­ ی نکات موردنیاز برای کار با مشهورترین و قدرتمندترین پلتفرم­ های اینترنت اشیا را آموزش خواهد داد، با قیمت ۲۹ دلار آمریکا در دسترس شماست.

این پکیج با ۹ دوره و ۲۹۰ درس، مباحث پایه و مولفه­ های پیشرفته پلتفرم­ هایی مثل آردینو، رزبری پای و ام کیو تی تی را به شما آموزش می­دهد.

این پکیج پس از ارائه مولفه­ های ضروری ساخت گجت و مدار، به شما روش ساخت تعداد بسیار زیادی از گجت­ های تکنولوژی با رزبری پای را یاد خواهد داد. شما با این پکیج روش ساخت کامپیوتر و سرورهای خودتان و روش ساخت ربات­ های خانگی با آردینو را یاد خواهید گرفت. همچنین با این پکیج شما حتی می‌توانید سیستم ­هایی مدیریت گلخانه بسازید که از دور و با استفاده از وب قابل کنترل باشند.

با خرید پکیج “تسلط بر اینترنت اشیا” به قیمت ۲۹ دلار و تخفیف کوتاه­ مدت ۹۵ درصدی، به دل انقلاب اینترنت اشیا بروید.

شرکت اندگجت در حال تشکیل تیمی با همکاری شرکت استک سوشیال برای کار با آخرین هدفون­ ها، گجت­ ها، اسباب­ بازی­ های مبتنی بر تکنولوژی و خودآموزها است. به نظر می رسد طراحی و ساخت این چنین پکیج‌های آموزشی فرصت مناسبی برای آموزش افراد جهت ورود به دنیای اینترنت اشیاست. در ضمن شرکت‌های فعال در این حوزه می توانند درآمد قابل توجهی از طراحی و فروش این پکیج‌ها کسب نمایند.

می توانید جزییات پکیج را از این لینک مشاهده نمایید

منابع خبر :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =