خرید یک استارت آپ برای راه اندازی پلتفرم هوشمند مدیریت انرژی

اِن‌کیوب هوم (nCube Home) تکنولوژی  تقدیر شده‌ای‌ است که با استفاده از پروتکل Z-Wave، وای‌فای، زیگ‌بی، بلوتوث و LAN، دستگاه‌های اینترنت اشیا را بهم متصل کرده است. این تکنولوژی درحال‌حاضر بیش از صد محصول، شامل نست، سونوس و یِیل را پشتیبانی می‌کند. اختاپوس انرژی (یکی از بزرگترین شرکت‌های توزیع انرژی در انگلیس) قصد دارد به‌منظور کمک به توسعه‌ی شبکه‌های هوشمند، افزایش اتوماسیون و ادغام کنتورهای هوشمند در پلتفرم خود، از این تکنولوژی استفاده کند. فیل استیل، مدیرعامل و بنیان‌گذار اِن‌کیوب به‌عنوان بخشی از زیرمجموعه به اختاپوس انرژی می‌پیوندد تا یکی از اثرگذارترین افراد در توسعه‌ی تکنولوژی این کمپانی شود.

استیل می‌گوید: “من اولین بار سال گذشته در هک‌دِی با اختاپوس انرژی آشنا شدم و متوجه شدم تیم آن‌ها دیدگاه سیستم انرژی سبزتر من را که با تکنولوژی توانمند شده به اشتراک گذاشته‌اند. از اینکه اختاپوس اِن‌کیوب را پذیرفته بسیار خوشحالم و برای گام بعدی در زمینه‌ی هوشمندتر کردن خانه‌ها و کسب‌وکارها بسیار هیجان‌زده هستم. ”

مدیرعامل اختاپوس انرژی، گِرِگ جکسون ضمن خوش‌آمدگویی به استیل، او را یکی از ذهن‌های پیشرو در اتصال‌های هوشمند خانه می‌داند.

“با تعرفه‌های هوشمند اختاپوس، زمانیکه باد می‌وزد، خورشید می‌تابد و شبکه آرام است، مشتریان می‌توانند برق سبز ارزان داشته باشند. تکنولوژی اِن‌کیوب به این معناست که کل این فرآیند می‌تواند خودکار باشد و مشتریان بدون اینکه حتی فکرش را بکنند انرژی سبز و ارزان داشته باشند.”

این آخرین گسترش سازمانی اختاپوس است که در سال ۲۰۱۶ افتتاح شد و درحال‌حاضر تقریبا ۱.۳ میلیون خانه‌ در انگلستان با برق و گاز تجدیدپذیر تامین می‌شوند. در ماه سپتامبر ۲۰۱۹، اختاپوس انرژی به‌منظور گسترش بین‌المللی گروه آلمانی انرژی سبز را خریداری کرد، این کمپانی همچنان در انگلیس به رشد خود ادامه می‌دهد و در ماه آگوست شراکتی استراتژیک در زمینه‌ی انرژی با کو-اوپ انرژی به امضا رسانده که ۳۰۰۰۰۰ مشتری به مشتریان اختاپوس اضافه می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =