6

همکاری مشترک برای کمک به کنترل از راه‌دور تجهیزات صنعتی

دو شرکت فعال در حوزه اینترنت اشیا صنعتی همکاری مشترک آغاز کردند تا پلتفورمی برای کنترل از راه‌دور تجهیزات صنعتی ارائه کنند. این همکاری راهبردی می‌تواند پتانسیل‌های اینترنت اشیا را برای دستیابی به تحول دیجیتال صنعت محور پیاده‌سازی کند.

 

شرکت وب‌ان‌ام‌اس (WebNMS) یکی از فعالان حوزه اینترنت اشیا، اعلام کرد که همکاری مشترکی با شرکت اچ‌ام‌اس نتورک (HMS Network) آغاز کرده است تا روی پلتفورمی کار کنند که امکان کنترل از راه‌دور تجهیزات صنعتی را فراهم کند. این همکاری راهبردی می‌تواند پتانسیل‌های اینترنت اشیا را برای دستیابی به تحول دیجیتال صنعت محور پیاده‌سازی کند.

اچ‌ام‌اس و وب‌ان‌ام‌اس برای دستیابی به داده‌های چند پروتکل، پردازش، تجزیه و تحلیل در قالب پلتفورم اینترنت اشیا با هم همکاری می‌کنند. این پلتفورم طیف گسترده‌ای از موارد اینترنت اشیا صنعتی مانند نظارت بر فرآیندها و بهینه‌سازی، نگهداری، کنترل از راه دور ادوات، نگهداری تجهیزات و ردیابی کیفیت و مدیریت چرخه دارایی را داراست.

کارن رویندرانات از مدیران شرکت وب‌ان‌ام‌اس می‌گوید: « یک اکوسیستم جامع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری سازگار، یک بازیگر مهم برای موفقیت رهیافت‌های اینترنت اشیا است. در این همکاری مشترک، طرفین از نزدیک با هم روی پلتفورم اینترنت اشیا وب‌ان‌ام‌اس کار می‌کنند تا این فناوری برای استفاده در صنعت ساده‌سازی و بهینه‌سازی شود.»

علاوه براین، این پلتفورم به همراه دستگاه Ewon Flex می‌تواند یک ابزار قدرتمند و ساده در حوزه اینترنت اشیا صنعتی باشد. این دو شرکت قصد دارند تا این فناوری را به گونه‌ای توسعه دهند که قابل استفاده توسط شرک‌ها و صنایع مختلف باشد.

چیپ مین از مدیران شرکت اچ‌ام‌اس می‌گوید: « طی چند دهه گذشته در زمینه توسعه ادوات ارتباطی بسیار مهم در بازار صنعتی موفق بودیم. با موج جدید نوآوری در اینترنت اشیا و Industry 4، ما می‌توانیم به یک شرکت پیشرو در ارائه راهکارهای ارتباط صنعتی تبدیل شویم. با توجه به تنوع روز افزون برنامه‌های کاربردی، ما شاهد نیاز به تعامل بیشتر شرکت‌های نرم‌افزاری هستیم که به ما کمک می‌کنند تا بتوانیم به مشتریان‌مان خدمات بهتری ارائه کنیم. وب‌ان‌ام‌اس نشان داده که رهیافت‌های بسیار جالبی برای مشتریان ما دارد که به آنها کمک می‌کند تا از راه دور تجهیزات خود را کنترل کنند. ما از مشارکت با این شرکت خرسند هستیم و منتظر همکاری‌های آتی خواهیم بود.»

وب‌ان‌ام‌اس یک شرکت پیشرو در حوزه اینترنت اشیا صنعتی است که به مدیرت انرژی، کنترل از راه دو و رهگیری فرآیندها کمک می‌کند. اچ‌ام‌اس نیز یک شرکت پیشرو در بخش مخابرات صنعتی و اینترنت اشیا صنعتی است که محصولات مختلفی به بازار عرضه کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram