نمایشگاه ایران هلس تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی ۲۰۱۹

نمایشگاه ایران هلث بعنوان دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی ، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در اواخر خرداد ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

به روز رسانی دانش فنی و آشنایی به دستاورد های نوین صنعت یکی از اهداف نمایشگاه می‌باشد که می‌توان تا حدودی موضوعات هوشمندسازی و اینترنت اشیا می‌باشد. رونمایی از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان نمایشگاه و ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران، رونمایی از فناوری‌ها و پیشرفت‌های روز دنیا، توسعه صنعت توریسم درمانی، نمونه ای از فعالیتهایی بود که می‌توان جای فناوریهای نوین را باز نمود.

بر اساس بررسی انجام گرفته در نمایشگاه محصولات مرتبط در حوزه اینترنت اشیا بیشتر از جنس سیستمهای مدیریت وضعیت سلامت بر اساس APP‌بودند و تجهیزات کمی در این حوزه معرفی شده بود. البته بازار این حوزه به نظر قابل توسعه بود به عنوان مثال برخی تجهیزات سلامت مانند ولچر و واکر و.. به صورت الکترونیکی ارائه شده بودند. لذا با اضافه کردن فناوری اینترنت اشیا به همین محصولات می‌توان بازار مناسب آماده‌ای را اخذ نمود. در مجموع می‌توان گفت اینترنت اشیا در حال ورود به بازار این صنعت می‌باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + پنج =